Wpis z mikrobloga

Czy np. język francuski na poziomie A2 może coś pomóc w rekrutacji do korpo? Dodam, że jako drugi język. Mam mozliwosc zapisania sie na kurs darmowy xD dodam, ze jak juz sie zapisze i jak zrezygnuje to musze za niego oddac xD wiec sie zastanawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #korpo
#korposwiat #studbaza

francuski na poziomie A2 może coś pomóc w rekrutacji do korpo?

  • może sporo pomoc, czyms sie wyroznisz 37.9% (36)
  • za mały poziom, zeby brali pod uwage 50.5% (48)
  • nie warto, lepiej cos innego zrobic 11.6% (11)

Oddanych głosów: 95

  • 14
@familypet:

jakie masz alternatywy dla tego kursu? nie robic nic? W takim przypadku sobie go zrob, nie rezygnuj, najwyzej potem nie bedziesz korzystac.
A czy sie przyda w rekrutacji - zalezy od firmy i od stanowiska.
Bon courage !
Chociaż ja bym się w takim wypadku nie zdecydował na rekrutację - kto pracował z francuzami, ten się w cyrku nie śmieje xD


@Vladimir_Kotkov: c'est quoi ton putain de problème ?

@taju: pracowałem we francuskim korpo przez około 3 lata. Pomijam już fakt, że ich angielski był fatalny i z takim akcentem, że po godzinie rozmowy bolała głowa. Potrafili w połowie zdania przejść na francuski i tego nie zauważyć. Generalnie przeświadczenie o swojej nieomylności, zajebistości i wyższości przykrywa wszelkie plusy.
@Vladimir_Kotkov: czym to sie rozni od polakow? kazdy wie wszystko i jest ekspertem we wszystkim, ty sie na niczym nie znasz, Polska to kraj wybrany o najciezszej historii ze wszystkich i bijcie czolem o ziemie narody, po angielsku tak sobie, anegdotyczny juz dowcip z pilka do metalu ;)
dopiero przy piwie w obu przypadkach mozna sie dogadac, o ile nie dotyczy temat polityki ;)

co do akcentu w angielskim sie zgodze: