Wpis z mikrobloga

Skąd mam znać nr pesel członków mojej rodziny, zamieszkujących w tym samym domu, w którym ja mieszkam? Nie #!$%@?ło was w tym GUS'ie? Jeśli chcecie mieć ich pesel w spisie, to sami go wprowadzą kiedy do spisu przystąpią. Co za debile. #!$%@?ę, nie będę się wpisywał, elo.
#spispowszechny #bekazpisu
  • 69
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wikariush: jako, że mieszkam z niebieskim i mamy normalne stosunki to wypełniłam to wczoraj zaintrygowana postem opa i jedyną opcją żeby nie podawać domowników było skłamać, że się mieszka samemu. Po podaniu adresu i wyspowiadaniu się z rzeczy związanych z mieszkaniem pojawia się pytanie, kto jeszcze z tobą mieszka pod tym adresem i jak kogoś wpiszesz to nie da się przejść dalej bez podania jego danych, w tym peselu
@PeeJay:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeeJay: to może faktycznie ktoś mądry inaczej odpowiedzialny za to jak ten spis wygląda uznał, że pewnie jak ktoś mieszka za granicą to na bank z kimś obcym (bo przecież jak za granicą to na pewno nie ma tam rodziny, a tylko zbiera truskawki i mieszka w hotelu dla szczurów) i nie będzie znał jego danych, ewentualnie patologia, bo nie prawdziwi Polacy, także nie ma co pytać ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@alfaalenieomega: Spisy powszechne wykonuje się co 10 lat mnie więcej, są one narzucone teraz już przez Eurostat i nie są niczym niezwykłym same w sobie - niezwykłe są pytania zawarte w tym naszym polskim spisie i jego charakter, a mianowicie konieczność wypełnienia według założenia jednego formularza za całe gospodarstwo domowe.
  • Odpowiedz