Wpis z mikrobloga

Widać że BIBI jest z Lublińca (czytaj wsi).Zadziwiające jest to, że jak ktoś mieszka albo liznął Warszawki to zachowuje się inaczej. Reasumując Warszawka to stan umysłu
#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
@Popularny_mis:Poza tym posiada kilka cech osoby z prowincji. Niby to stereotyp ale większość ludzi ze wsi taka jest. Brak pewności siebie, łatwo podaje się manipulacji, łatwo się zawstydza.
  • Odpowiedz
@Igauana: Ja też jestem ze wsi i dlatego widzę jak się ludzie na wsiach zachowują. Niestety ale widzę różnicę między ludźmi ze wsi a z miasta. Oczywiście są wyjątki które potwierdzają regułę np. ja.
  • Odpowiedz
@Olostro dzisiaj rozmawiałem o niej z żoną w takim kontekście, ludzie że wsi te pewne niuanse zauważają w innych, nie chodzi tutaj nawet o poziom wypowiedzi ale mimika twarzy i ogólnie mowa ciała.
  • Odpowiedz
@Olostro: odnośnie wsi, nie wsi czy innych dziwnych zachowań to najgorsze jest to jak Ola je. Jak ją pokazują kiedy coś spożywa i ja coś jem w tym samym czasie to mnie aż cofa i muszę przestać. Jak świnka przy korycie, mlaska, ciamka, gada z pełną buzia, ładuje do ust aż się jej nie mieści, nie umie trzymac sztućcow, no fujka...
  • Odpowiedz