Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 48
90 692 + 111 = 90 803

W planach była ciekawsza trasa, no ale jednak wygrała nienawiść do wiatru i w ostatniej chwili zmieniłem wycieczkę na zwiedzanie okolic Warszawy z wiatrem centralnie w plecy :) Główny cel Piastów.

A najciekawsza atrakcja dzisiaj to chyba ten mój pierwszy poważniejszy szlif na rowerze (nie licząc tańców na lodzie zimą). Trochę mi się zapomniało, że założyłem niedawno slicki, nie mam już opon z jakimś większym bieżnikiem i z przyzwyczajenia przeleciałem tu na fotce bez zbędnego zwalniania... A mogłem jechać ulicą, a nie pakować się w te super zaprojektowane, bezpieczne ścieżki rowerowe XD

#kwadraty
Max square: 42x42
Max cluster: 3258
Total tiles: 7685 (+2)

#rowerowyrownik #gravel #100km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
SnikerS89 - 90 692 + 111 = 90 803

W planach była ciekawsza trasa, no ale jednak wygr...

źródło: comment_1617632258kbueH5665Fxna1UwPlz6zN.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@SnikerS89: przecież ścieżki w Polsce nie są do bezpiecznej i przyjemnej jazdy na rowerze rylko do tego byś nie mógł jechać ulicą i nie denerwowal kierowców ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@wonsz_zabujca: Zgadza się. No właśnie cieszyłem się, że wyremontowali, kilkukrotnie w poprzednich latach tu jechałem i trochę dziurawo było przy tej strefie przemysłowej. Ale jak już kończą tak w polu ścieżkę, nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będę kontynuować w najbliższym czasie, to powinni jakiś normalny wjazd zapewnić na nią, a nie taki mały tor przeszkód ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz