Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #cccam, pytanie. Kolega ma zgemma H2S + i dostawcę KKZ services. Ostatnio zauważył, że znikają kanały np c+ sport 2, biznes 24hd, c+ dokument, c+ now. Dostawca pisze, że u niego działa i wysyła screeny jako dowód. Co może być przyczyną tego problemu? Do tej pory nie było z tym problemu. Dodam tylko, że u innej osoby z tego samego dostawcy jest to samo a inna antena, inny dostawca internetu i dekoder.
  • 24
@qbanczyk: kolega wprowadza cię w błąd. Gdybyś chciał przejść z 0100 na 1813 to musiałbyś mieć kartę od PC+. Jedyne co możesz zrobić to sprawdzić swoje configi. Ale to raczej nic nie da bo to wina dawcy. On to musi rozwiązać.
KKZ services


@qbanczyk: pisz do nich do supportu nie wiem na czym ogladasz i jaki masz config takze radze sie z nimi kontaktowac i powiadomic o problemie. na pewno go rozwiaza. ja u siebie w oscam Files-oscam.dvbapi dopisalem tylko P:1813 wykasowalem inne wpisy i dziala ale nie mam od nich tylko od kumpla.
@korexus: po pierwsze nie wiedzialem ze C+ dokument jest w CP. Po drugie daje mu najprostsze rozwiazanie i najszybsze zanim support zadziala o ile cos mu pomoze moze miec rozwiazanie tymczasowe, ktore rozwiaze jego problem. Jesli masz cos lepszego nizeli tylko "skontaktuj sie z supportem" to mu napisz.
@pansamolocik: nie koniecznie kolego.... otoz w serwerze moze byc malo kard z jakiegos caid a z innego moze byc wiecej. przelaczanie miedzy caid tez moze skutkowac "freezem" wiec zeby tego uniknac lepiej na stale przepisac na stale.