Wpis z mikrobloga

@drim: Szczucie cycem też wymaga pewnego talentu, jak budujesz sobie fanbase to nie masz zespołu wsparcia który będzie Ci robić stylizację włosów, makijaż, dobierał garderobę tak aby ściągnąć spermiarzy. Do tego dbaj jeszcze o figurę, ćwicz aby ciało było w formie i reprezentacyjne, codziennie solarium bo blade słabo wypadają w obiektywie. A ostatecznie możesz być jak Linus Tech Tips który na 1 kwietnia założył onlyfans i pierwszego dnia dostał się do
  • Odpowiedz
@drim: Wczoraj jakiś wykopek zarzucił mi ze jestem przegryw gdy powiedziałem ze same takie szony na twitchu ¯_(ツ)/¯ wszystkie trochę ładniejsze zaczynaja od bluzek z dekoltem a kończą na basenie, albo na łóżku w bieliźnie ¯_(ツ)/¯ lub tez spiąć czy udając ze śpi ( ͡° ʖ̯ ͡°) twitch świetnie pokazuje co teraz baby mają w głowie, i jaką przewagę w życiu daje im tzipa.
  • Odpowiedz
Szczucie cycem też wymaga pewnego talentu


@Grzabek: to jest własnie najsmutniejsze w tym wszystkim. Że są kobiety, które nie potrafią nawet tego, ja bym się założył, że nawet większość. Bo te twitchowe streamerki czy top onlyfans przyciągają cycem, ale większość z nich zarabia bo utrzymują kontakt ze swoimi "fanami". Sztuka polega na tym, że taki simp czuje się zauważony, czuje więź z nią, nie da się utrzymywać 12 tys. facetów tylko
  • Odpowiedz
  • 1
@drim twitchowi hajs się zgadza to będą baseniki.
A jak facet pokaże jakiegoś gifa z cyckami albo coś innego bo go ktoś zbaitowal to perma a kobita za pokazanie tzipy 3 dni. ¯_(ツ)_/¯

I gdzie ci ludzie co mówią żeby kobiet nie sexulizowac?
  • Odpowiedz
@drim: @Grzabek: To nie takie proste. Sa rowniez faceci ktorzy mogliby krocie zarobic na prostytuowaniu sie z paniami. Jest ich mniej ale sa takie "ciasteczka" i czesc z nich to robi a czesc sobie nie wyobraza zeby sprzedawac swoje cialo. Oczywiscie jest to procent w porownaniu do kobiet ale mechanizmy sa podobne. @drim: Z takim idealistycznym podejsciem do zycka myslisz ze jakbys byl rozowa to dalbys rade byc dziweczka?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@drim: znów to samo. Wypnij dupę na kamerkach i zarabiaj, faceci też mogą i kasę na tym robią. Weź kolegę, posmyrajcie się na onlyfans - przecież to łatwa kasa.
  • Odpowiedz