Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@HalpMePLIS: Ja wale codziennie od kilku lat, nie było dnia w którym bym się nie masturbował. Jak nie masz dziewczyny, to ciśnienie jest ogromne. Naprawdę trzeba być tytanem żeby się powstrzymywać. Jak nie wale cały dzień to pod koniec dnia rozsadza mi penisa od środka.
  • Odpowiedz
@LetMeStay nie da się wyjść z tego z dnia na dzień, tym bardziej jeśli walisz kilka lat, trzeba stopniowo ograniczać, dać czas organizmowi do przyzwyczajenia się do nowych nawyków itd
  • Odpowiedz
@HalpMePLIS: Mi pomaga liczenie dni dzisiaj w szczególności bo już miałem dać sobie spokój z tym ale stwierdziłem że mam 19 dni i nie chce tego od nowa nabijać. Do tego polecam zimne prysznice tylko nie zabardzo po sprzęcie bo się bardziej chce. Zacznij ćwiczyć i wyjdź do ludzi.
  • Odpowiedz
@HalpMePLIS możesz też znaleźć źródło skąd faktycznie się bierze ta potrzeba walenia, czy jest w tobie jakaś pustka, którą chcesz wypełnić, przykładowo brak i potrzeba bliskości, uczucia bycia kochanym i akceptowanym, jeżeli widzisz że to leży głębiej to polecam terapię serio
  • Odpowiedz