Wpis z mikrobloga

Planuje przenieść 2 numery do duetu.
Rozważam obecnie 3 opcje:

#plush
"15 GB/mies. na start
20 GB/mies. po 6 mies.
25 GB/mies. po 12 mies"
50 PLN za 2 numery

#njumobile
"na start 10 GB
po pół roku 20 GB
po roku 25 GB
po 2 latach 30 GB"
48 PLN za 2 numery

#virginmobile
30GB
43,5 PLN za 2 numery (umowa 2 lata)

Najlpesze wydaje się Virgin tyle że w necie widziałem różne opinie (choć jak przechodziłem kiedyś do PLAY to też widziałem dużo opini że nie działa braki zasięgów itp a nie miałem potem przez 4 lata problemów).

Jak myslycie Warto pójść do Virgin czy lepiej wybrać coś z powyższych lub jest jeszcze jakaś ciekawsze opcja dla par?

#siecikomorkowe
  • 8
@JagaFan: w Plushu też umowa bezterminowa, czyli w każdej chwili możesz odejść. Albo zawiesić na miesiąc lub dłużej (usługa WAKACJE), czyli w tym czasie nie płacisz abonamentu, nolimity i pakiety GB są zawieszone, ale odbierać połączenia możesz.
Warto też wspomnieć, że poza pakietem podstawowym GB, masz jeszcze dodatkowy pakiet 10 GB na YT/TikTok i Social Free (darmowe FB, IG, Messenger i WhatsApp).
Facebook ,messanger , whatsapp ,----->Promocja Plusa - lepiej przeczytajcie regulamin
Wracając do promocji Plusa - jeżeli z niej korzystacie, to mam nadzieję, że przeczytaliście dokładnie regulamin?... Bo jeśli nie, to możecie się nieźle zdziwić ej kasta plusa wy naprswde sie takimi trikami wzbogacacie jpd zalosne