Wpis z mikrobloga

Dzień drugi z #dieta z #optimalbox z optimalbox.pl

Bardzo dziękuję wszystkim za wczorajsze wiadomości, najbardziej jestem wdzięczny za te, w których wszyscy martwicie się o moje pieniądze, że rosołek lepszy itp. Wiadomo, że lepszy, ale musicie u szanować także to, że niektórzy naprawdę mocno szanują swój czas, a przygotowanie posiłków przynajmniej dla mnie nie jest szybkie czyli jak niektórzy twierdzą 10 czy 30 minut. Fajnie, że są osoby, które prawidłowo twierdzą, że 1200 kcal to za mało, widać, że ogarniacie kaloryczność, więc chciałbym poinformować, że po treningu wjeżdża białko Bull Powders, które na porcję ma 471 kcal, więc wdowcem szybko nie zostanę, ale serio dzięki za ten szatański pomysł.

Do sedna - dzisiaj wjechały kolejne posiłki z optimalbox.pl, i to już przeszło moje najśmielsze oczekiwania po dniu wczorajszym. Myślałem, że gorzej być nie może, ale się myliłem. Sądzę, że ze zdrowym jedzeniem ma to mało wspólnego, szczególnie zastanawiają mnie te dwa paluszki z cukrem do podwieczorku. Burger na obiad też jest mocny, widać napracowanko. Kolacyjka z winogronami też spoko, sądziłem, że owoców nie je się na noc. Generalnie po przeliczeniu wychodzi tutaj bardzo dużo węgli, i jakoś w obiedzie nie mogę doliczyć się tych 37,3g białka.

Dzisiaj chyba zakupie dietkę z proudera i zaczniemy gotować sami, też oczywiście wrzucę relacje jak to śmiga.
haakenn - Dzień drugi z #dieta z #optimalbox z optimalbox.pl

Bardzo dziękuję wszys...

źródło: comment_1617943233OSLutYDx1zfMgAO3F5zJdK.jpg

Pobierz
  • 56
@PiersiowkaPelnaZiol: @zerohedge: jaki marketingowy bełkot? Jestem na wykopie od 11 lat, postanowiłem zamówić pudełka i dokładnie je przeanalizować, czym to się różni od badania jakości kurczaka czy ilości chemii w bananach? Kilku Mirków może się ujawni z tym co pisało mi na priv, to się dzieje naprawdę, tylko może niektórzy wstydzą się wrzucić tego, co kupują i na co stracili pieniądze. Ja właśnie dbam o to co jem, wbrew temu
@PiersiowkaPelnaZiol: @zerohedge: jaki marketingowy bełkot? Jestem na wykopie od 11 lat, postanowiłem zamówić pudełka i dokładnie je przeanalizować, czym to się różni od badania jakości kurczaka czy ilości chemii w bananach? Kilku Mirków może się ujawni z tym co pisało mi na priv, to się dzieje naprawdę, tylko może niektórzy wstydzą się wrzucić tego, co kupują i na co stracili pieniądze. Ja właśnie dbam o to co jem, wbrew temu
@haakenn: nie zniechęcaj się od razu tak do tych pudełek. Trafiłeś na słaba firmę. Mirek prawie 13lvl tutaj. Publicznie, bez wstydu, ref linka i żadnych korzyści polecam lightbox ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tak w odniesieniu do tych co Ci coś tam na priv pisali
@haakenn: nie wiem ile płacisz za ten katering, ale słyszałem tylko jedną osobe która chwaliła diete pudełkową, ale różnica była taka że płaciła ponad 3k miesięcznie za nią