Wpis z mikrobloga

Wszedłem w gorące i widziałem tam wpis o chłopaku który chorował na raka i niesamowicie mnie to zdołowało. Opisywał cale swoje życie z chorobą, miał 15 lat chorował na raka, jak wspominał o tym że nigdy nawet nie był na imprezie, dziewczyny za ręke nie trzymal to aż mnie wbiło w fotel. Życie jest naprawdę okropne, pomyśleć że taki dzieciak miał tak #!$%@?, tyle się wycierpiał, nic tak naprawdę nie przeżył i jego życie się skończyło w #!$%@? szpitalu w wieku 15 lat.

Gdy słyszy się takie historie to zaczyna się doceniać swoje "#!$%@?" życie. I pisze to teraz osoba która dwa razy #!$%@?ła przed śmiertelną chorobą, pamiętam jak wtedy przestało się liczyć wszystko inne i jaki byłem szczęśliwy gdy się dowiedziałem że nic mi nie jest. Ciężka choroba to najgorsze co może spotkać człowieka, zwłaszcza w tak młodym wieku. Dużo mi to dalo do myślenia, bo moje problemy to tak naprawdę nic w porównaniu z tym czym on i jego bliscy się zmagali.
Mam nadzieje że jest w lepszym miejscu

teraz trochę głupio dodawać taki wpis z bekowego konta( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels #przegryw #depresja

Chodzi o @kochamtoronto jak chcecie to sprawdzie sami co pisał
P.....y - Wszedłem w gorące i widziałem tam wpis o chłopaku który chorował na raka i ...

źródło: comment_1617992318YPwLk2GgP0W1g3x2ZOiATd.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@PenesNiebozy: Zycie nie jest okropne, po prostu ilosc nazwijmy do "szczescia" i "cierpienia" calosciowo rowna sie 1 na calej planecie. Wiec dla rownowagi mozna by tez podac kogos kto wyleczyl sie z choroby ktora nie dawala mu szans na przezycie, albo zakochal sie mimo iz myslal, ze to nigdy nie nastapi i jest wedlug siebie najszczesliwszym czlowiek na swiecie. Oczwyscie to jest nadal tragedia tego czlowieka, ale to uczy tez pozostalych
  • Odpowiedz
@PenesNiebozy: #!$%@? i pomyśleć że mogłem tak sam skończyć w wieku 20 lat ale naszczęście wygrałem z nowotworem złośliwym kości nie wiem jak ale się udało i każdego dnia dziękuje że żyje dalej
  • Odpowiedz
@PenesNiebozy: Los większości przegrywów tak naprawdę niewiele się różni. My też skończyliśmy się, zanim zaczęliśmy i również nigdy nie zaznamy tego, o czym pisze ten gość. Jedynie będziemy dłużej wegetować.
  • Odpowiedz