Wpis z mikrobloga

Ma On wiejadło w ręku i oczyści swój omłot: pszenicę zbierze do spichlerza, a plewy spali w ogniu nieugaszonym.


Ewangelia według św. Mateusza 3,12.

Można przez alegorię przyjąć, że plewy to paskudne p0lki, które atakują porządnych chłopaków. Natomiast pszenica to mityczne wartościowe kobiety (wyjątki od reguły, coś tak rzadkiego, że wręcz niespotykanego).

Potrzebujemy mesjasza, zbawiciela, który uchroni nas od hipergamicznych p0lek! Zbawiciela który oznaczy wszystkie p0lki od których należy trzymać się z daleka!
Jeśli miałbym wcielić się (przez dosłownie jedną chwilę) w rolę tego wyśnionego zbawiciela to oznaczyłbym wszystkie (prawdziwe) różowe paski na wykopie jako p0lki od których należy trzymać się z daleka.

Byłby państwowy zakaz rozmawiania z takimi naznaczonymi hipergamicznymi bestiami, karą byłoby wykluczenie ze społeczeństwa oraz ciężkie prace socjalne.
P0lki by poszły po rozum do głowy, nawróciły by się!

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #p0lka #bekazrozowychpaskow #gownowpis
Rath - > Ma On wiejadło w ręku i oczyści swój omłot: pszenicę zbierze do spichlerza, ...

źródło: comment_1617993292rvhXtZyrbqmdZ1uYHAg1qq.gif

Pobierz
  • 7
@Rath: Ja mam takie nieduże przeczucie, że Biblia sama w sobie ma potencjał być źródłem największego blackpilla jaki kiedykolwiek czytałem i że nawet wszystkie badania z internetu nie będą mieć do niej nawet najmniejszego podjazdu. Biblia opiera się nie o badania tylko sumienie i zdrowy rozsądek a to jest nieporównywalnie wartościowsze niż jakieś tam statystyki. Mądrość ludowa od starszych ludzi ode mnie przydała mi się jak dotąd najbardziej a nie jakieś
@Rath: Moja humanistyczna intuicja podpowiada mi, że we framgencie dobre, wartościowe dziewczyny to coś do czego trzeba dążyć i starać się o to skrupulatnie. Starania wtedy zostają uzasadnione i każdy niebieski, który zamiast chase a bitch wybiera chase a check spotka się z dalszą przychylnością losu. Kumple mogliby się wtedy z niego śmiać ale będzie ustawiony i o pustkę w swoim spichlerzu nie będzie musiał się bać. Oprócz tego moja interpretacja
@giovvanni: Bardzo ciekawe spojrzenie. Jednakże faktycznie, pszenicy jest zbyt dużo w stosunku do plew, a wartościowych różowych nie ma aż tak dużo. Gdyby faktycznie przekładać ilość 1:1 to umarlibyśmy z głodu przez pusty spichlerz.
Zbyt dużo szkodników dookoła i niestety nie można mieć pewności, że nawet dbając o uprawę nie zostaniemy z niczym.