Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pablo397: Muszę Ci rację przyznać. Od końca lat 80 był rozkwit, lata 90 tworzyły się grupy, które na przełomie 90/2010 osiągnęły szczyty. Dziś niestety nie jest już to samo. Nie mówię, że dzisiejszy rap mi się nie podoba, ale w ogóle do mnie nie przemawia. Może się starzeję, a może zostałem w tamtych latach.
@ShadyTalezz: Niestety, ale własnie rap od 2010 roku zaliczył diametralny spadek jakością w dół, brakuje postaci, które porywały by tłumy, biło od nich magnetyzmem, dzisiejszy rap jest nijaki, wszyscy mają ten sam styl, na pewno wkład w jakość ma spopularyzowanie go i przeniesienie go do mainstreamu, dziś to już nie jakościowa muzyka oferująca coś nowego a maszynka do zarabiania pieniedzy.
@Osrany-fotel:

Niestety, ale własnie rap od 2010 roku zaliczył diametralny spadek jakością w dół

rap po 2010 zarówno pod względem jakości jak i popularności poszybował do góry, stał się najpopularniejszym gatunkiem muzycznym, wyznaczał trendy w całej muzyce rozrywkowej i wyszło kilka rapowym albumów, które zarówno przez krytyków jak i fanów uznawane są za najlepsze w ubiegłej dekadzie, rap spłodził kilku z najbardziej wpływowych artystów ostatnich 10 lat. Na jakiejkolwiek obiektywnej płaszczyźnie
@ShadyTalezz: Ok same puste frazesy, gdy pewnien gatunek muzyczny staje się topka, nie wróży to dobrej jakościowo muzyki a papki słuchanej przez gawiedź, spójrz na disco polo w Polsce, też powiesz, że to jakościowa muzyka bo jest najpopularniejszą?

Spójrz na najbardziej prestiżowe czasopismo muzyczne na świecie jakim jest "The Rolling Stones" dosłownie może 2 rap albumy powstałe po 2010 znajdują się na ich liście 500 albumów wszechczasów, gdzie z lat 80-90
@ShadyTalezz: I pusciłem sobie kawałek, który dziś wrzuciłeś, tego całego playboya, stary #!$%@? xD, Pod względem stylu, tekstu to jest tak prymitywna, prostacka muzyka od jakiś małp, powiem Ci przy kolegach był tego nie słuchał bo odrazu by podejrzewali, że lubie chłopców xD.

Rock zahaczył o dno, Jazz praktycznie nie istnieje,Soul nie istnieje, a to dlatego, że gawiedź, pospólstwo uwielbia prostą muzykę taką jaką wymieniłeś.
@Osrany-fotel:

nie wróży to dobrej jakościowo muzyki a papki słuchanej przez gawiedź

No jak już przywowałeś rocka, to największe klasyki tej muzyki, zapamiętane przez pokolenia, powstawały właśnie kiedy rock był najbardziej popularny. A ten tekst o papce słuchanej przez gawiedź to jest w ogóle poniżej poziomu, jak chcesz się dowartościować, tym, że niby jesteś lepszy, jakąś muzyczną szlachtą bo nie słuchasz popularnej muzyki to twoja sprawa, ale nie udowodnisz mi tym
@ShadyTalezz: > Kanye West i Drake porywają tłumy, to jest obiektywna prawda, są otoczeni wręcz kultem

Nie rozumiesz mnie, tu nie chodzi o porywanie tłumów na koncertach, tu chodzi o styl bycia, coś co cieżko zdefiniować, coś co miał DMX, 2Pac,Michael Jackson, James Brown, Keith Flint z prodigy.

gdybyś wychował się 10/20 lat później albo nie miał zakutego muzycznie łba to byś takich rzeczy nie pisał


Urodziłem się po tym gdy