Wpis z mikrobloga

Sluchajcie Mirki, jesteśmy dwa lata po ślubie i uznałem że najwyższy czas robić pewne podsumowanie tego co dzieje się w moim związku. Stąd mam pytanie - czy to normalne i czy też tak macie?

#heheszki #zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #rozwojosobistyznormikami #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #psychologia #podrywajzwykopem #humorobrazkowy #erasmus #p0lka #slub
A.....j - Sluchajcie Mirki, jesteśmy dwa lata po ślubie i uznałem że najwyższy czas r...

źródło: comment_1618065317kKwzOzukg5dfOOmwOsu0th.jpg

Pobierz
  • 85
@Brokatowa xDDD no tak królewicz by chciał sobie pociupciać żonę pff i co jeszcze? Wy macie jakiś zniekształcony obraz rzeczywistości. Prosić się o seks jak kur*a pies o kawałek szynki kobiety z którą idziesz przez życie xD bo ona posprząta i ugotuje to juz wiecej wymagań mieć.nie można?
@jakubek5494: często nabijają sobie pary dla podbudowania ego, albo sprawdzenia komu się podobają, albo jak piszesz do nich, a w tym czasie napisze lepszy od ciebie, to już tracą zainteresowanie na rzecz tego lepszego.

Facet 24 lata, obczaja laski 18-25, laska 22lata obyczaja gości 22-35 xD
Facet szuka z okolicy 30km bo będzie musiał do takiej dojechać, laska ze 100km, bo to on najwyżej do niej dojedzie.

Facetów tam jest tak