Wpis z mikrobloga

Mamy to #!$%@?. Po 2 latach i przejechanych ponad 60k km w moim posiadaniu, pojawił się pierwszy problem. Po około 300 km trasy, przy #!$%@? prawie 200 km/h przez 50 km strzeliła focha, i straciła moc xD
Mimo tego dojechała do celu i z powrotem, a po zgaszeniu i odpaleniu odzyskała te konie.
Winnym jest czujnik ciśnienia doładowania albo zaworek overboost. Więc groszowe sprawy.

#alfaromeo #159 #alfaromeo159 #motoryzacja #motomirko
B0SAK - Mamy to #!$%@?. Po 2 latach i przejechanych ponad 60k km w moim posiadaniu, p...

źródło: comment_1618170070G7ZRHk0RPnOaO4ShTPkFSk.jpg

Pobierz
  • 29
@Crow7422: Nawet się jakoś tym nie zmartwiłem, nowy czujnik doładowania 100 zł, zaworek overboost około 80 zł. Chociaż już jedzie normalnie, a check zgasł, to dla pewności wymienię oba, i nie będę się martwił że znowu wyskoczy :D
@PanKracy582: Innych zdjęć obecnie nie mam, a co do tych komentarzy o lawecie to jestem przyzwyczajony. Najczęściej to słyszę od ludzi którzy jeżdżą gruzami po 2000, i przy pierwszej usterce oddają na szrot bo nie warto naprawiać xD
Chociaż nie uważam żeby moja alfa była jakimś super egzemplarzem, standardowa wersja z dieslem pod maską, i średnim wyposażeniem, w której jeszcze jest kilka rzeczy do zrobienia, szczególnie blacharsko-lakierniczych, bo już pojawia się
B0SAK - @PanKracy582: Innych zdjęć obecnie nie mam, a co do tych komentarzy o lawecie...

źródło: comment_1618174434h3ADW1RZS74pBmpJiw23al.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@B0SAK: Z softem AlfaOBD? Ja właśnie też jadę na OBD BT i z tym oprogramowaniem można w zasadzie ogarnąć wszystko.
Co do zmiany po Alfie to mam podobnie - wciąga (6szt here) ale po 159 SW nie ma co kupić. Gulietta za mała, Brera to w zasadzie 159 tylko w piękniejszej ale i mniejszej budzie a Gulia to już znaczny przeskok cenowy.