Wpis z mikrobloga

pomysł dobry, wykonanie nie za bardzo. rozmiar spoko wzór jak z remizy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na przyszłość nie rozmazuj tak zdjęć, meczy wzrok.


@miljondolcow: zapamiętam, kolejne zmiany dłużej przedyskutuję z samym sobą XD
A rozmazałem na szybko, bo nie chciałem całkowicie wycinać tła. I nie chciałem też go zostawiać. Nie wiem po co, ale faktycznie ten swirl jest meczący. Szczerze - myślałem, że ten post zobaczy
  • Odpowiedz
wyglądają jak kołpaki na feldze czarnej stalowej


@Siateczkasrodplazmatyczna: nie mogę się nie zgodzić, właśnie tak z daleka wyglądają XDD

a mnie sie podobają, fajne sa


@Kawunia_z_rana: awww, dziękuję XD

Nie mogłeś tych starych pomalować na jaśniejszy kolor?


@veranoo: funfact: na tym zdjęciu były mega, mega, mega #!$%@? od klocków i trasy, wyszorowane są dużo jaśniejsze XDDD
  • Odpowiedz
@Veuch: ziomek, popelniles błąd że sam spytales o opinie. Gusta są różne, a Ty na dodatek dales zero-jedynkowa odpowiedź. Jak będziesz pytał o opinie to zawsze dostaniesz po tylku. Co innego jakbyś wstawił i napisal ze się cieszysz bo kupiles sobie coś co ci się podoba, wtedy rozklad reakcji bylby inny.
  • Odpowiedz
@Veuch wybacz mirku bo wiadomo ze kazdy chce jak najlepiej dla swojego wozu, sa rozne gusta, etc. Ale to sa chyba najbrzydsze felgi jakie widziałem i ciezko mi wyobrazic sobie woz na ktorych dobrze by wygladaly xD ale Julka ladna, wrzuc te czarne alfoskie co mirek wrzucil wyzej
  • Odpowiedz
mi się auto podoba więc jak coś to nie przejmuj się narzekaniem

Felgi to przyznam, że nie mój gust i @dwiesciedziewiecdziesiatpiec: @DROPTABLEusers: oraz

@kipowrot: na przykład podali fajne modele, ale tak czy siak - najważniejsze aby Tobie podchodziły bo to Twój wóz a nie nasz.


Jasne, ale ja się nie upieram, że to są najpiękniejsze felgi do tego samochodu. Wszystkie rzucone tutaj przez Mirasków są sztos pod Giulietkę. A
Veuch - > mi się auto podoba więc jak coś to nie przejmuj się narzekaniem
Felgi to pr...

źródło: comment_1618271755MUdFTggK4kcF3GcG9Vl7MO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz