Wpis z mikrobloga

@Veuch:

Edit:

Edit. Ok, te co kolega wyżej wrzucił też. Ale to dlatego, że wyglądają jak krzyżówka TI i turbin od 159.
  • Odpowiedz
Ja ostatnio widziałem fajne nieoryginalne felgi na giuliettcie i wg mnie lekkie szprychowe siadają pytę w tym modelu


@victor89: białe szprychy zawsze na propsie, ale jakoś nie chciało mi się iść w tym kierunku tym razem :<
  • Odpowiedz
@Veuch szczerze, #!$%@? mnie czy mi czy komuś innemu się podoba. Zawsze miałem to w dupie. Najważniejsze żebyś ty był zadowolony. Tak samo jak ja.
  • Odpowiedz
szczerze, #!$%@? mnie czy mi czy komuś innemu się podoba. Zawsze miałem to w dupie. Najważniejsze żebyś ty był zadowolony. Tak samo jak ja.


@Wykop24h: wyznaję taką samą filozofię, ale wiesz, stłumić całkowicie emocje jest ciężko, siłą rzeczy lubimy jak to co posiadamy/tworzymy podoba się innym. Chyba, że ktoś jest jakimś turpistą XD
Odnoszę się tylko do tego, że za długo tu jestem, żeby brać sobie do serca pewne rzeczy. Szczególnie
  • Odpowiedz
@Veuch A nie przepraszam, nie zauważyłem podpisów na zdjęciach. Mi się podobały te "przed", ładnie pasowały.

Te "po" jakieś takie...hm...no nie wiem, jak z NFS, GTA czy innej gry ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zerwane


@ZmOoReK: co to znaczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nigdy nie miałem "prawdziwej" alfy, jak oceniasz właściwości jezdne 147 w porównaniu do giulietty?


@DROPTABLEusers: uhmm, wiesz co, jedno i drugie prowadzi(ło) się zaskakująco dobrze. Tamta 147 była 13 lat starsza od tej Giulietty, no siłą rzeczy lepiej się prowadzi nowsze. Mimo wszystko te Alfy mają zaskakująco dobre prowadzenie, w porównaniu do odpowiedników ze swoich roczników. Każdy
  • Odpowiedz