Wpis z mikrobloga

Czy macie trochę oleju w głowie? Wyciekły nagie zdjęcia dziewczyny i już pomijając, czy to fake czy nie, czy ją lubi czy nie, po jaką cholerę to dalej rozpowszechniać? Frajdę wam sprawia napędzanie tej całej spirali nienawiści? Dziewczyna się ewidentnie pogubiła, zamiast dać jej spokój, to tylko dolewacie oliwy do ognia. Na jej zdrowiu psychicznym się to na pewno dobrze nie odbije. Naprawdę, te kilka sekund gapienia się na jej nudesy jest dla was ważniejsze niż to, żeby ktoś mógł spokojnie spać? Faceci pewnie grubo po 20stce vs nastolatka z problemami. Nie wierzę w społeczeństwo. Postawcie sobie w jej miejscu teraz swoją mamę, siostrę czy dziewczynę - choć mam szczerą nadzieję, że z takim niedojrzałym podejściem tej ostatniej nie posiadacie...

#queenoftheblack #soft #nudes
  • 113
@Shrug: nie do końca. Mówić o niefajnych zachowaniach trzeba, mówić o ofiarach też. Bo co z tego, że ktoś normalny trafi na jej nick? Zainteresuje się sprawą, może podzieli swoim głosem, tyle. Ale nie będzie rozsylac żadnych szkodliwych treści. Z kolei jeśli ktoś jest najarany na jej zdjęcia, to i tak będzie ich szukał, i tak się o tym dowie, bo teraz internet o tym huczy, tego się nie uniknie. Więc
@ZmiksowanaFretka: oglądanie nagich zdjęć, które ktoś świadomie umieszcza? Okej, nie widzę w tym nic złego. Ale w tym wypadku jej zdjęcia wyciekły, ona nie chciała ich upubliczniać, a ludzie rzucają się na nie jak hieny, właśnie TYLKO dlatego, że wyciekły bez świadomej zgody zainteresowanej. Gdyby sama je wrzuciła, jestem pewna, zainteresowanie nie byłoby tak wielkie. I to właśnie jest bardzo niefajne.
@ZmiksowanaFretka: jakbym wiedziała kto je wkradł, to bym napisała. A że widzę ile tu się odbywa stulejarstwa, to chcę zareagować. Poza tym, serio xD to kobiety mają wyciągać lekcje? A co jest złego w tym, że ktoś sobie robi nagie zdjęcia? To nikogo nie powinno interesować. To chyba wina tego, kto je upublicznił wbrew czyjejś woli, nie uważasz...? I to rodzice powinni swoje dzieci uczulac, że nie można robić takich rzeczy,