Wpis z mikrobloga

Czy macie trochę oleju w głowie? Wyciekły nagie zdjęcia dziewczyny i już pomijając, czy to fake czy nie, czy ją lubi czy nie, po jaką cholerę to dalej rozpowszechniać? Frajdę wam sprawia napędzanie tej całej spirali nienawiści? Dziewczyna się ewidentnie pogubiła, zamiast dać jej spokój, to tylko dolewacie oliwy do ognia. Na jej zdrowiu psychicznym się to na pewno dobrze nie odbije. Naprawdę, te kilka sekund gapienia się na jej nudesy jest dla was ważniejsze niż to, żeby ktoś mógł spokojnie spać? Faceci pewnie grubo po 20stce vs nastolatka z problemami. Nie wierzę w społeczeństwo. Postawcie sobie w jej miejscu teraz swoją mamę, siostrę czy dziewczynę - choć mam szczerą nadzieję, że z takim niedojrzałym podejściem tej ostatniej nie posiadacie...

#queenoftheblack #soft #nudes
  • 113
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NortonxE: brawo.

Bede cynicznym i powiem, ze skoro ma wokol siebie tyle szumu i darmowej reklamy powinna jeszcze bardziej skupic sie na sprzedawaniu nudli xd
  • Odpowiedz
@Terrafic: dlatego mówię, że oboje mają ze sobą problem. Tyle że jeśli chodzi o Piotrka, nie ma żadnych dowodów na ten jej "romans", myślę, że jest po prostu patologicznie zazdrosny. Jednocześnie nie twierdzę, że na pewno tak nie było, ale po prostu nie ma na to dowodów. Na jego winę są, dlatego aktualnie jestem po "jej stronie". Będą nowe fakty, to zmienię podejście, nie mam z tym problemu.
  • Odpowiedz
  • 1
@NortonxE sorry jestem w pracy nie mogłem przez parę h looknac na wpis.
Ale robiąc taki wpis trafiasz na ogół ludzi, w którym część to nazwijmy to normicy a część to tzw stulejarze. Część z tych drugich o tym by się nie dowiedziała w inny sposób, więc poszerzasz chociaż o promil liczbę osób, które de facto będą żerować na tej lasce.
Wgl co to znaczy że zdjęcia "wyciekły" ? Ukradli jej to
  • Odpowiedz
@NortonxE: dzięki, gdyby nie twój wpis, nic bym nie wiedział ;) w necie pełno zdjęć i filmów gołych bab, ale skoro ktoś (np. ty) tak reklamujez to widocznie te są bardziej warte zainteresowania niż te powszechnie dostępne.

Ps. Jeśli masz dobre intencje, to osiągasz odwrotny efekt. A jeśli celowo robisz sobie jaja to czapki z głów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NortonxE: Ja właśnie się dowiedziałem przez twój wpis, że jakieś nudesy wyciekły i idę szukać xD

No zajebiście jej pomogłaś tym wpisem, nie powiem XD
  • Odpowiedz