Wpis z mikrobloga

Czy macie trochę oleju w głowie? Wyciekły nagie zdjęcia dziewczyny i już pomijając, czy to fake czy nie, czy ją lubi czy nie, po jaką cholerę to dalej rozpowszechniać? Frajdę wam sprawia napędzanie tej całej spirali nienawiści? Dziewczyna się ewidentnie pogubiła, zamiast dać jej spokój, to tylko dolewacie oliwy do ognia. Na jej zdrowiu psychicznym się to na pewno dobrze nie odbije. Naprawdę, te kilka sekund gapienia się na jej nudesy jest dla was ważniejsze niż to, żeby ktoś mógł spokojnie spać? Faceci pewnie grubo po 20stce vs nastolatka z problemami. Nie wierzę w społeczeństwo. Postawcie sobie w jej miejscu teraz swoją mamę, siostrę czy dziewczynę - choć mam szczerą nadzieję, że z takim niedojrzałym podejściem tej ostatniej nie posiadacie...

#queenoftheblack #soft #nudes
  • 113
@NortonxE: a kogo interesuje jakiś interentowy szlauf. co cie to tak boli, że robisz z tego wpis? ja pierwszy raz o tym słysze i na mikro nie było żadnego wpisu na ten temat, poza twoim xD
@MirkobIog: nie ma depresji, tylko zaburzenie osobowości, co wg mnie też jest słabe, bo jej się jeszcze rozwija i nie powinno się stwierdzać takich zaburzeń w przypadku nastolatków.
Ale gdyby to była depresja, to nie trywializuj, proszę, bo żaden specjalista nie wystawi jej efki z rozpoznaniem depresji, przez to, że wyciekły nagie fotki... przeczytaj o kryteriach jej stwierdzania, a potem pisz takie komentarze, bo to też jest szkodliwe dla osób, które
@Terrafic: to akurat koleś który ją niesamowicie porysował i był w związku naraz z dwoma, a w stosunku do niej był toksyczny, zabraniał jej znajomości, obrażał i tak dalej... akurat w tej kwestii jestem jak najbardziej po jej stronie. Typ się nawet nie przyznał. To nie jest spirala nienawiści, a czyste fakty.
@peszmerd: jej wybory, jej ciało, nic Tobie czy mi do tego czy to jest słuszne czy nie. Ona, tylko i wyłącznie będzie potem za to odpowiadać sama przed sobą. I może będzie jej z tym ok, a może będzie żałować. To tylko jej problem, serio.
@NortonxE: Czuux skrzywdził ją ale on się przyznał i widać że zmienił i przemyślał sprawę, ale ja szczerzę wątpię że tylko jego jest wina ja myślę że też po jej stronie też jest wina i ona to teraz wykorzystuję żeby się wybić i ja ją postrzegam chorą psychicznie patusiare która ma wyżarty mózg przez zioło i narkotyki i osobę która chce się wybić.
@ste3: no i jeśli jesteś stulejarzem, to będziesz ich szukać, a jeśli nie, to nic złego z tą informacją nie zrobisz. Post sam w sobie nie szkodzi. Pisałam o tym wyżej :)
@ste3: a może spójrz na to tak, że powinno się o takich dramach mówić głośno? One były, są i będą, a "normalni" ludzie nic złego z tą informacją nie zrobią, z kolei może to komuś dać do myślenia? Ja nie zamierzam milczeć, jeśli dzieje się coś złego. Przemyśl to. Pozdrawiam.