Wpis z mikrobloga

  • 285
@Smonk_Da_Wead: Nie znam osoby obładowanej tak tatuażami, która nie jest bucem i osobą, która odbiera każdą uwagę względem jej osoby jako atak. Do tego często taka osoba patrzy na innych z góry.
  • Odpowiedz
tatuaże to gówno


@Djuk94: tu się nie zgadzam

Nie znam osoby obładowanej tak tatuażami, która nie jest bucem i osobą, która odbiera każdą uwagę względem jej osoby jako atak


@Djuk94: tutaj jednak nie mogę się nie zgodzić
  • Odpowiedz
@Djuk94 „Nie znam osoby obładowanej tak tatuażami, która nie jest bucem i osoba, która odbiera każda uwagę względem jej osoby jako atak”

1. To mało znasz osób
2. Tak to jest atak, bo robisz to specjalnie
3. Chciałbym mieć takie problemy w życiu jak ty i mieć tyle czasu, aby obserwować życie obcych mi ludzi XD
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: czyli przez kilka sekund nawet chciałeś się dowiedzieć jakim jest człowiekiem czyliiiii się nim interesujesz xddd a dodając jeszcze, że odpisujesz na jego temat myślę że on Cię poprostu obchodzi jednak xddd zabawne.
  • Odpowiedz
@Djuk94 no to nie miałeś farta albo obracasz się w jakimś koślawym towarzystwie. Wiele osób z tatuażami jest normalna, jak zawsze zwracasz uwagę tylko na margines społeczny ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Franekdolas23 oświecę Cie - to, że odpisuje również Tobie również nie twiedzi o tym, ze w jakikolwiek sposob mnie obchodzisz. Ty i Twoje zdanie. Idac Twoim tokiem myślenia to powinna mnie obchodzić każda osoba z która zamieniam słowo. Otóż nie, nie jest tak. Ale nie mam zamiaru tracić czasu i wyprowadzać Cie z błędu, bo jak wyspomnialam wyżej - mam to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz