Wpis z mikrobloga

Oto przepis na szczęście! U mnie działa w 100% mimo że jestem sam od 3 lat i nie chcę w #zwiazki #rozowepaski :)

- Mieć pasję - #informatyka i #security
- Język obcy - #naukajezykow
- Czytać dużo naukowych informacji a'la #gruparatowaniapoziomu i odsiewać ściek typu wykop, polecam Feedly :) i źródła informacji typu #nauka
- Ćwiczenia jak #mirkokoksy
- Akceptować siebie i podobać się sobie
- miło spędzać czas w #pracbaza i dużo się śmiać
- GNOIĆ ludzi którzy użalają się nad sobą a kiedy chcesz pomóc to nie chcą zrobić NIC aby było lepiej, nawet nie raczy się skontaktować z psychologiem słynny tag #przegryw
- Unikać #patostreamy oraz innej patroli która będzie chciała sprowadzić Cię do ich poziomu

także #czujedobrzeczlowiek ()
  • 45
@CarlVonVogel: cieszę się, że na ten moment czujesz się ok ze swoją samotnością (tj. nie byciem w związku). Z własnego doświadczenia jednak wiem, że to jest tylko stan "czasowy", który nie utrzyma się na dłuższą metę. Wystarczy, że choć jeden element z wymienionej przez Ciebie listy nawali. Gdybym chciała wyrazić się ostrzej, bardziej dosadnie, choć pewnie jest to teraz zbędne, napisałabym, że jesteś teraz w fazie samooszukiwania się. I że nie
@CarlVonVogel: więc uważasz że osoby z bardzo kiepskim wyglądzie, który wpływa na ich samoocenę, w konsekwencji wpływając na rozwinięcie się depresji, ot chociażby, nie jest porównywalne do aspergrea i można tak po prostu iść do psychologa i się wyleczyć? :p

Jesteś jak te dzieciaki z LA, co chcą jechać do Afryki pomagać biednym dzieciom, podczas gdy w zaułkach codziennie giną setki osób :p
Słabo, słabo. Może więcej poczytaj na tych tagach
@KatpissNeverclean: #!$%@?, to w ogóle nie chodzi o to, żeby nie mieć czasu żeby myśleć o samotności tylko o bycie szczęśliwym samemu ze sobą - mam wrażenie, że to jest charakterystyczne dla różowych że szukają chłopa żeby im się w domu nie nudziło xD Byłem w swoim życiu samotny mając tonę zajęć, byłem też szczęśliwy sam ze sobą mając niewiele do roboty, pracując po 3h dziennie i leżąc na kanapie całymi
@CarlVonVogel: czytanie ze zrozumieniem się kłania, ale wątpię aby coś dotarło do tak aroganckiego i przekonanego o własnej zajebistości gościa :p

daj znać jak już się posypiesz z tymi swoimi złotymi radami i wylądujesz na kozetce :p no chyba że nie zdąrzysz. elo.