Wpis z mikrobloga

Halo halo! Przypomniało mi się, że dawno się tu nie chwaliłam swoim tatą ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój tata pisze hobbystycznie na portalu slaskie.info o żużlu, jara się każdym wyświetleniem artykułu, więc proszę, zróbcie mu przyjemność i przeczytajcie! Może akurat ktoś jest fanem tak jak on :D jak już się zaczną mecze to na pewno spotkacie go na trybunach :D a teraz serdecznie Was zapraszam! Będę Wam bardzo wdzięczna ()

Tu można kliknąć i przeczytać :)
https://slaski.info/ranny-rekin-rownie-grozny/

#zuzel #rowrybnik #rybnik #hobby #slask #chwalesie
  • 8
@zapieponczek: czy to nie jest ten tata co jeździ na wózku? jeśli pomyliłem to przepraszam ale była możliwość że się spotkaliśmy na meczu w Lublinie w sensie minęliśmy z moim ojcem też niepełnosprawnym? pozdrawiam ;)
@ktoszpolnocy z kontuzją już spoko, aktualnie u taty wyszła cukrzyca, więc było dość "ciekawie", ale jak go zobaczysz na meczu to go nie poznasz! :D ma już za sobą zrzucone ponad 30kg wagi :) także wszystko zmierza ku lepszemu, tata się lepiej czuje, nawet mają pieska, który trochę ratuje tacie życie, bo przynajmniej zaczął się dużo więcej ruszać :) i tata również pozdrawiam ❤️
@pisuardessa dzięki Bogu tata nie jeździ na wózku :) nic się nie stało, także spokojnie :) tata jeździ na żużel głównie do Rybnika (tam można go spotkać praktycznie na każdym) oraz jak są jakieś mecze gdzieś w pobliżu, do Lublina się jeszcze nie wybrał :D