Wpis z mikrobloga

Czy też tak macie, że kiedy budzi się w Was wewnętrzny libek i chcielibyście bardziej opowiedzieć się za gospodarczą prawicą, na główną trafia doktor Memtzen, przedstawiciel merytorycznego skrzydła konfederacji, po raz kolejny "wyjaśniający" lewicę na tik toku, albo "masakrujący" twitterową Julkę.
I przypominam sobie, dlaczego nie chciałem być z tym środowiskiem kojarzony. Bo niestety jedyne co gospodarczy liberałowie w Polsce mają do zaoferowania, to garść memów i narracja jak z debaty do samorządu szkolnego, oparte na micie biedaka, który ciężką pracą i sprzedażą parówek dorabia się fortuny oraz stereotypami o lewicy, której "hehe nie chce się pracować i tylko by zasiłki brała"

#neuropa #polityka #bekazprawakow #konfederacja
  • 15
Czy też tak macie, że kiedy budzi się w Was wewnętrzny libek i chcielibyście bardziej opowiedzieć się za gospodarczą prawicą, na główną trafia doktor Memtzen, przedstawiciel merytorycznego skrzydła konfederacji, po raz kolejny "wyjaśniający" lewicę na tik toku, albo "masakrujący" twitterową Julkę.


@Hakat: najgorsze, że nie ma na kogo w sumie głosować, więc albo te śmieszki albo nikt¯\_(ツ)_/¯
tylko te śmieszki po zbrataniu się z narodowcami, częściej niż o gospodarce mówią o batożeniu gejów i wprowadzaniu państwa kościelnego, a połowa partii, do której należą wcale już tak wolnorynkowa nie jest


@Hakat: gdyby nie to, znowu by byli pod progiem wyborczym¯\_(ツ)_/¯ więc mamy przesrane po całości
@Hakat Takich wyborców nieistniejącej partii która nie będzie zaglądała wyborcom do kieszeni ani do łóżka jest znacznie więcej. Ja np. jestem gospodarczym liberałem, ale jeszcze mam na tyle godności że nigdy nawet nie pomyślałem o głosowaniu na Memcena, Bekowicza i resztę tych gimboprzygłupów ( ͡º ͜ʖ͡º)