Wpis z mikrobloga

Dziś pierwsza rocznica mojego niedoszłego ślubu w Las Vegas

Pandemia trochę rozwaliła plany, ale pomysłu nie odkładam. Po cichu liczę, że do #usa może uda się polecieć jeszcze w tym roku (celuje koniec września). Do tego czasu mam nadzieję, że już wszystko się uspokoi i planowany od tak dawna wyjazd dojdzie do skutku :D

Samochód kupiony zdalnie w lutym 2020 roku czeka na nas w bezpiecznym miejscu, garnitur, suknia i obrączki są (14.04.2020 sobie na nich wygraweruje i przekreślę XD), Elvisa i kaplicę trzeba będzie umówić na nowo ale on też tam gdzieś na nas ciągle czeka :D

#roadtripbus #samochody #lasvegas #podroze

PS Pamiętam też o wszystkich, którym miałem wysłać pocztówki. Gdyby komuś zmienił się w międzyczasie adres to proszę do mnie pisać to sobie zaktualizuje :)

PPS Od maja szykuje się ułatwienie podróży wszelakich więc w tym roku mam nadzieję, że trochę więcej materiałów na #roadtripbus będzie. Wczoraj prawie spontanicznie kupiłem bilety na #islandia ale jednak jak poczytałem o warunkach wjazdu to uznałem, że jeszcze poczekamy na nowe informacje i ich załagodzenie.
MG78 - Dziś pierwsza rocznica mojego niedoszłego ślubu w Las Vegas 

Pandemia troch...

źródło: comment_16184039241AwZNztRXAAPwVUHdFQAq3.jpg

Pobierz
  • 28
@MG78: liczę na jakiegoś vloga, bo ilość rzeczy do przekazania którą musisz opisać jest zbyt duża :)
Jest to oficjalny w polsce ackeptowana zmiana stanu cywilnego ?
Ile mniejwiecej liczysz ?
LOT
UROCZYSTOŚĆ
WYDATKI w sumie 20kPLN ?
@Issac: Ogólnie mieliśmy podróżować po USA samochodem przez 70 dni, głównie Arizona ale też trochę Kalifornii, Utah i Nevady.

W Las Vegas mieliśmy się zatrzymać na tydzień, wziąć ślub pozwiedzać trochę. W Polsce i na całym świecie ważne. Bilety wtedy kupiliśmy za ok. 5k pln. Ile będą kosztować teraz nie wiem bo nie wiem jak pandemia wpłynęła na ceny.

Jeśli chodzi o uroczystość to nie planowałem żadnej imprezy więc tylko koszty