Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam co mi się przytrafiło i dlaczego już nie wierzę w testy. Historia z przed miesiąca.

W nocy dostałam mega silnego bólu żołądka, mdlałam i wymiotowałam. Pojechaliśmy na sor i tam po 3 h zrobili mi test i kazali czekać kolejne 2 h.
Czekałam w sumie 6 godzin i ogólnie dali mnie wśród ludzi oczekujących w tym seniorów.

Ja tam umierałam z bólu a oni kazali czekać. No i w końcu mówią że na salę trafię ale prześwietlenie lub płukanie żołądka dopiero jutro, bo jest tylko 1 lekarz.

Mój niebieski aferke chciał kręcić i pojechaliśmy prywatne. Tam od razu badania i tescik zrobili. Płukanie żołądka miałam i było zatrucie pokarmowe.
Po 2 h wyniki testu negatywne. Na drugi dzień wyszłam do domu.

Siedzę sobie szczęśliwa i telefon że mam covida xD
Kwarantanna i wgle. Ja mówię że jak to możliwe, przecież kilka godzin później robiono mi kolejny test i wyszedł negatywne. To ozdrowialam w te 3 godziny?

Ich to nie obchodzi takie są procedury i jeszcze sanepidem straszą. Bo wiecie pytałam o logikę i ogólnie czy mogę im pokazać ten drugi test itp.

Czułam się świetnie, zero kataru, kaszlu, bólu, miałam smak i węch. No normalnie, tak zdrowo.

Próbowałam tą akcję nagłośnić i pokazać, bo średnio chciałam być na kwarantanie skoro jestem zdrowa.
To tylko mi grożono i straszono policją xD
Co prawda znalazł się spoko lekarz , który mnie poparł + personel z tego prywatnego. Jednak nic to nie dało.

#zdrowie #nfz #szpital #koronawirus #gownowpis #takaprawda
  • 10
@Hinata_: Pod koniec stycznia jak były spadki zakażeń ale już zapowiadali trzecią falę moja ciotka i 3 dorosłych domowników byli na kwarantannie pomimo że mieli objawy korony. Na kwarantannę trafili, bo ktoś wskazał sanepidowi domownika jako osobę, którą mógł zarazić. Były telefonicznie zgłaszane objawy ale nikt ich nie wysłał na testy, tylko przyjeżdżała policja sprawdzić czy nie opuścili domu. Odkąd się o tym dowiedziałem, zacząłem podejrzewać że ktoś tu manipuluje ilością
@Hinata_: testy? Mi robia test, wychodzi w sumie no nie wiadomo ale chyba + xD to zrobimy jeszcze raz
MINUS
dziekuje do widzenia xD
No ale rodzina medyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A obiawy covida mialem w listopadzie, ale testu nie robilem bo zaden szmaciarz mnie nie bedzie zamykal. Wzialem wolne z roboty i nie lazilem miedzy ludzi- ot se do garazu, przy aucie pogrzebac itp