Wpis z mikrobloga

#kalistenika #streetworkout
Uwielbiam ten moment, kiedy staję przed drążkiem, w słuchawkach właśnie nachodzi zajebisty bit, czuję jak krew zaczyna szybciej płynąć, koncentruję się tylko na tym #!$%@? kawałku metalu i na tym co za chwilę zrobię. Czuję jak odpala się we mnie bestia. Czuję, że mogę pokonać każdą barierę, pomimo bolących odcisków i wszystkiego. Orrrro xD
  • 7
@spanko: dzisiaj dzień dynamiki, ale widać jak jest na dworze. Na siłowni się cykam coś więcej robić żeby sobie głupiego ryja nie rozwalić xD więc robię sobie tam jakieś przeskoki, gówna i teraz na dobitkę 5 serii muscle upow z 10kg na pasie, po 5 repów.
@azertyazerty: ano dzisiaj namiastka dynamiki i tymi muscle upami nad eksplozywnoscią trochę pracuję. Tu na silce czasami puszczają nam jakieś sety z holenderskiego radia, gdzie jest wolny, monotonny bit, który niemal nie zmienia się przez 30min, to aż mi się odechciewa ćwiczyć, ale nadal lepsze to niż polskie rapsy xD jakoś ponad miesiąc pracowałem nad siłą i urosło mi się do 78kg xD siła na + więc nie czuje tego przy