Wpis z mikrobloga

Hej motoryzacyjne świry, zastanawiam się nad wymianą mojego Galanta, którym jeżdżę już 9 lat na coś młodszego i myślałem dalej nad #jdm i myślę nad Honda Accord 2.4 Type S i Lexusem is250 albo is350.

Dwie największe różnice to to że honda akceptuje gaz ale za to lex to klas premium. Może ktoś z Was jeździł albo przymierzał się do tych modeli i może podzielić się swoimi wrażeniami? Robię rocznie 30-40k km, daleko mam do pracy :(

#motoryzacja #pytanie #samochody
  • 2
@mowcaumarlych: ile masz wzrostu? IS 2 generacji jest bardzo ciasny w środku więc jak chcesz np. jechać w 4 osoby to może być problem za tobą, poza tym IS 350, jest bardzo trudny w zakupie. Accord nie jest jakoś dużo gorzej wykonany od lexusa, także można śmiało Hondy szukać
@mowcaumarlych: IS jest bardzo ciasny, za to mega wygodny i nagłośnienie kozak. Jak ISa to tylko z automatem bo manual to tragedia, jak dla mnie najlepiej kupić jeszcze z radiem bez dotyku bo się mega postarzał przez co środek kokpitu trochę razi. IS350 ciężko wyrwać chyba, że celujesz w amerykańca bez znanej przyszłości. Szkoda tylko że jak na tak "usportowiony" sedan is250 nie #!$%@? :<.

Accord za to dość duży, 2.4