Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Niech mi ktoś wyjaśni jak to jest w pvp gdy mając tego samego pokemona o tych samych atakach, mój przeciwnik potrafi załadować dwa razy szybciej charge attack, a gdy po drugim ataku ja załaduje swój pierwszy to on już trzecim leci. Nie wiem jak to gra interpretuje ale gdy mój pokemon puszcza charge attack ciągle mam animację fast ataku pokemona przeciwnika. Czy może to są jakieś boty które wykorzystują jakieś bugi? Ciężko mi uwierzyć że wina jest mojego łącza, chociaż kto ich tam wie. Tak jeszcze u siebie w pracy zauważyłem, że jak gram na słabszym łączu i animacje bugują się to przeciwnicy też mają ten sam problem i tych charge attack jest mniej. Z drugiej strony może to mała próbka by jakieś wnioski wyciągnąć. Ktoś coś więcej może wie jak te pvp działa ?
#pokemongo
  • 5
@Kameishi losowo nie zawsze ale wyskakuje, dzisiaj to już altria nie mogłem załadować sky attack , nie miałem informacji o słabym połączeniu, ale ciągle byłem bity fast attackami przeciwnikami gdy mój pokemon wykonywał charge.
@b4a3: Nie jest tajemnicą, że pvp jest zabugowane i kapryśne, więc takie sytuacje zdarzają się wszystkim. To właśnie odrzuca większość graczy od pvp. Przegrana po zlagowaniu irytuje o wiele bardziej niż po uczciwej walce.
Nie wiem czy Ci to pomoże, ale spróbuj zresetować telefon, u mnie to zwiększa ilość wolnej pamięci dzięki czemu, takie zwiechy są rzadsze