Wpis z mikrobloga

Cześć,
Chciałbym zarezerwować od dzisiaj apartament jednak gdy dzwonię do kilku apartamentów w Katowicach dostaje informację z pytaniem czy jestem do tego upoważniony (o przynależność do jakiejś grupy pokroju lekarz itd.) Pytałem się czy jakoś nie można przymknąć na to oko, jednak dostaje informacje zwrotną o tych karach. Ktoś może poradzić co zrobić? Czy da sięto jakoś ominąć czy po prostu szukać apartamentu który tu umożliwi? Ktoś miał do czynienia z rezerwacją gdzie włąściciel troszkę się bał i to jakoś rozwiązał?

Ewentualnie czy ma ktoś znajomości z właścicielem apartamentu na zamkniętym osiedlu na terenie Katowic?
#booking #katowice #wynajem
  • 7
  • Odpowiedz
@Restive: teoretycznie mógłbyś podpisać taki papier bo tego nikt nie sprawdza, ale jeśli to hotel to może być gorzej.
Sprawdź Airbnb, tam są prywatne mieszkania i nie powinno być takiego cyrku
  • Odpowiedz
@Booking-Taniej: taaa, dokładnie w taki sam sposób rezerwowałem nocleg w niedzielę ;) najpierw musiałem przesłać oświadczenie/zaświadczenie, że mogę odbyć nocleg, pomimo tego, że apartament full self check-in.
  • Odpowiedz
najpierw musiałem przesłać oświadczenie/zaświadczenie, że mogę odbyć nocleg, pomimo tego, że apartament full self check-in.


@sopel87: o kurde, ciekawe... to mi się jeszcze nie zdarzyło, a rezerwuję hotele przynajmniej kilka razy w tygodniu
  • Odpowiedz