Wpis z mikrobloga

#koronawirus #bekazpisu #ekonomia #gospodarka #mikrokoksy #silownia #heheszki

Morawiecki: Nie ma sensu, Szanowni Państwo, latem otwierać siłowni. Jest wiele siłowni, tu, na świeżym powietrzu. Finansowaliśmy je ze środków z budżetu. To "dobra zmiana" zadbała o to, by powstawały takie miejsca, gdzie Polacy mogą uprawiać sport, to są efekty pracy polskiego rządu, który dba o zdrowie obywateli. Nie będą nam tu jacyś prywaciarze w 30 stopniowym upale kazać ćwiczyć w pomieszczeniach.

Staruchy widzące siłownie tylko na amerykańskich filmach: BRAWOOOO !!
S.....y - #koronawirus #bekazpisu #ekonomia #gospodarka #mikrokoksy #silownia #hehesz...

źródło: comment_1618912834Ct3MNfC4MeS4U1iElwPEbc.jpg

Pobierz
  • 18
@L1nox: ma racje. Ludzie ktorzy pracuja nie przy biurku caly dzien nie potrzebuja silowni. Zwykla rownomierna aktywnosc w ciagu dnia jest dla ludzi najzdrowsza. Najdluzej zyjacy ludzie na tej planecie nie maja hardkorowych zajec tylko ciagly umiarkowany wysilek fizyczny przy zwyklych czynnosciach domowych. Ale teraz mamy roboty odkurzajace, jedzonko sie zamowi to przywioza nie trzeba sie meczyc i robic, naczynia jak juz jakies beda to ogarnie zmywarka, do sklepu sie podjedzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MehowM: nie ma to znaczenia. Siłownia to siłownia pokaż mi taka gdzie są same maszyny? Na żadnej nie byłeś co?
Ja mam dobrze wyglądać, być sprawny i mieć na sobie gorset mięśniowy i #!$%@? mnie obchodzi, że tobie wystarczy być przeciętnym gamoniem dla którego spacera, sprzątanie albo wejście na 3 pietro to jest #!$%@? wysiłek. Gardzę takimi ludzi dla których sufitem i szczytem jest #!$%@? przecientność i jeszcze chcieli by zmusić
@Sarza01 Za to ty widze byles na kazdej a kompleksy dalej mocne. Jak sie zesral xD jeszcze sobie dorabia jakas historie zeby sobie ego podbic. Zadna silka ci nie pomoze jak masz charakter #!$%@? Elo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MehowM: "charakter #!$%@?" pisze mi to gość dla którego zwykle czynności domowe to wysiłek fizyczny i porównuję je do treningu na siłowni. X #!$%@? D
Chłopcze kichnięciem bym cię #!$%@? zabił chyba.. Więc siadaj na piździe i nawet nie mrugnij.
@Sarza01 widze, ze ulomku masz problem z czytaniem tego co napisalem. Jezeli jedyne co potrafisz to cwiczyc na silowni to nie mialbym z toba zadnego problemu. No a patrzac na to jaki jestes wrazliwy i jak sie zesrales xD to pewnie bys nawet nie przyszedl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MehowM: żebyś się tym pisaniem nie zmęczył bidoku.. Nie za duży to wysiłek dla ciebie? Idź zmyj podłogę w ramach treningu. Niczym kung fu master. Musisz dobrze trzeć i dookoła. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MehowM: tak tak jedyne co twój wielce kreatywny umysł potrafi wymyślić.
Sam się projesz, że siłownia jest niepotrzebna i może ja zastąpić "czynności domowe". Tylko ktoś kto w życiu niemiał do czynienia z żadnym sportem może opowiadać takie durnoty..
A ja Ci tłumaczę ze to, że ty jesteś słaby i mecza Cię podstawowe czynności to nie znaczy że każdy ma taki być.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MehowM: #!$%@? faktycznie on tam tak #!$%@?. Nie skojarzyłem, dawno to oglądałem, a ty też piszesz jakieś półsłówka.
#!$%@? jestem bo Janusze nasylaly na ostatnią siłownię w okolicy policję tyle razy, że aż ja zamknęli. #!$%@? zawistne. Złość bierze górę. Sory.