Wpis z mikrobloga

nagranie wideo: uduszenie
autopsja: uduszenie
zeznania świadków: uduszenie
nazistowskie prawactwo siedzące z głowami w dupach w piwnicach gdzieś na podkarpaciu: REEEEEE WCALE TAK NIE BYŁO GŁOSY W MOJEJ GŁOWIE MÓWIOM INACZEJ
#usa #bekazprawakow #neuropa
  • 37
  • Odpowiedz
@afc85

Poprawiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

nagranie wideo: George wpiernicza kilogram narkotyków gdy widzi policje
autopsja: migotanie przedsionków przez dragi
zeznania BLM: uduszenie
Komunistyczne lewactwo siedzące z głowami w dupach w piwnicach gdzieś na melinie w Łodzi: REEEEEE WCALE TAK NIE BYŁO GŁOSY W MOJEJ GŁOWIE MÓWIOM INACZEJ,
  • Odpowiedz
@afc85

masz wynik autopsji, poczytaj sobie zamiast łykać każde kłamliwe gówno jakie ci wciskają prawackie gadzinówy


Nie muszę, oglądałem proces gdzie wiele razy padało przez biegłych że narkotyki się przyczyniły do śmierci.

Informacje czerpie z różnych źródeł, nie należę jak Ty do sekty że ograniczam się do jednej i najwyższej prawdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nie muszę, oglądałem proces gdzie wiele razy padało przez biegłych że narkotyki się przyczyniły do śmierci.


@deep_south: przyczyniły się, masz rację. Tak samo jak brak odblasku u pieszego przyczynia się do wypadku kiedy powodem jest auto. Tutaj powodem śmierci było uduszenie.
  • Odpowiedz
@justkilling: czyli jak przez przypadek potrącę rowerzystę na krajowej, gdzie mogę lecieć 90, bo będzie jechał bez jakichkolwiek widocznych odblasków/świateł w czarnej kurtce i spodniach... to też będziesz głosił, że kilkadziesiąt lat więzienia dla mnie to i tak niski wymiar kary, bo idiotyzm rowerzysty (osoby, która powinna być najbardziej zainteresowana swoim życiem, tak jak i Floyd po swoich perypetiach życiowych, mógłby jednak no... choć mniej tych śmiertelnych dawek w siebie wpychać)
  • Odpowiedz
nagranie wideo: George wpiernicza kilogram narkotyków gdy widzi policje

autopsja: migotanie przedsionków przez dragi

zeznania BLM: uduszenie

Komunistyczne lewactwo siedzące z głowami w dupach w piwnicach


czowieku, odstaw wykop xDDD
  • Odpowiedz
masz wynik autopsji, poczytaj sobie zamiast łykać każde kłamliwe gówno jakie ci wciskają prawackie gadzinówy


@afc85: ale kilka jego przyczyniło się do tego stanu rzeczy.
Pan Policjant nie siadł mu na głowie, to tak. Zrobił to zgodnie z procedurą i po kilkudziesięciu prośbach o spokój i o szanowanie prawa. Zrobił to, bo miał do czynienia z człowiekiem, który miał sporą policyjną kartotekę i dużo złego na sumieniu, więc trzeba było chronić
  • Odpowiedz