Wpis z mikrobloga

Sporo kobiet na Badoo ma jedną cechę wspólną, widać to w opisach. Nie szukam przygód, nie szukam seksu, tylko poważny związek. Dotyczy to Pań po 30-tce, nie wiem jak jest z młodszymi. Co one myślą że każdy normalny zdrowy i szanujący siebie facet zwiąże się z taką tylko po to żeby finansować jej życie albo tylko z nią o czymś gadać, a seksem zadowoli się może tylko raz na miesiąc a najlepiej żeby wcale go już nie było? Ja rozumiem że tam jest wiele normalnych kobiet które faktycznie szukają kogoś na stałe i tak samo wielu normalnych mężczyzn którzy też szukają kogoś na stałe. Nie wiem, to spermiarze już tak rozwalili ten rynek że muszą to walić w opisach, czy tylko szukają frajerów bo same mają problemy ze swoim utrzymaniem? Ciekaw jestem ilu desperatów jest skłonnych zaryzykować i na to pójść, godząc się z tym że to Ona ustala wszelkie zasady.

#tinder #badoo #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 65
@daro1: dopiero odkrywasz, że kobiety to materialistki i po zderzeniu ze ścianą zaczynają szukać beciaka, bo na chada już nie mają szans?
Problem się zaczyna, że po karuzeli k*ów i po przejściach chcą mężczyzny wysokiego. zaradnego (najlepiej ze swoim biznesem) i kochającego (nie zdradzającego), ale taki nie chce przechodzonej trzydziestolatki.
I wtedy się zaczyna: gdzie ci mężczyźni ...
Szuka faceta na badoo i tinder i trafia na samych złych facetów


@dal_: przecież już napisałaś jaki jest powód.
badoo i tinder to aplikacje do randek (seksu), a nie poszukiwania partnera do związku
Ona nie trafia na samych złych facetów, tylko takich sama wybiera, to ona decyduje z kim się umawia. Dodatkowo "trafia", czyli nie uczy się na swoich błędach.
@linca_pau: Nie wiem, chyba za słabo znam się na kobietach albo faktycznie przesadziłem. Ja już nie mam czasu na żadne zabawy, tam na razie nie traktuję za bardzo sprawy zbyt poważnie, można popaść w depresję. Tam można szukać nawet i całymi latami a nie wiem czy pisanie do wielu, jak najwięcej kobiet aby były jakieś szanse to dobre podejście.
@dziqs1987: No ja napisałem do jednej kobiety, szczerze i od serca że jest bardzo piękna. Potem to samo do innej. Jedna przeczytała, druga nie. Nie chciałem wyjść na spermiarza. A przecież w obu przypadkach chciałem być naturalny. Coś mi się wydaje że tam trzeba się zachowywać w określony sposób i pisać w określony sposób.
@daro1: ale poco piszesz lasce, ze jest piekna? Ona słyszy dziesiątki tskich tanich komplementów tygodniowo to raz, dwa, stawiasz sie od razu w pozycji samca beta i kogoś gorszego, kobiety się nigdy nie komplementuje za cos co nie zalezy od niej, możesz skomplementować jej obraz czy pracę ale nie wygląd, bo to niezależne od niej więc jaki sens to komplementować? Skomplementowac to se możesz żonę a to i też nie częściej
@cutthroat: Próbuję różnych tekstów. Ale one z tego co widzę mają na wszystko wywalone. A skąd ja mam być ogarnięty? Szkoła tego nie uczy. Gdzie się do diabła tego co mam mówić i pisać mam nauczyć? Chyba tylko u trenerów uwodzenia. Teraz wiem dlaczego ich tak dużo na rynku.
@daro1: no niestety, jak nie jesteś zwyczajnie przystojny to nic raczej nie zdzialasz, tak to dziś niestety wyglada, kobiety są zasypywane atencją i tym całym ściekiem, poziom ich #!$%@? jest niesamowity nawet dla dobrze wygladających gości. Nie no ja wiem że nie masz skąd, nas wszystkich okłamywali od dzieciństwa a polkom wmawiali, że są księżniczkami i mogą wszystko, mi 10 lat lekko zajęlo nauczenie siegry damsko męskiej ale to też no
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dal_:

moja przyjaciółka (26lat). Szuka faceta na badoo i tinder i trafia na samych złych facetów. Ona się angażuje, a oni ją wystawiają albo olewają jej wiadomości.


Czytaj: "moja przyjaciółka(która zaraz uderzy w ścianę), szuka Chada na Badoo i tinderze i wybiera samych facetów z poza jej ligi. Ona do nich spermi, ale takie chady mogą mieć każda i nie będą marnować czasu na jakąś laskę przy wallu, która nagle szuka
@niewiemcorobic nie masz racji. Wybiera normalnych facetów. A ona nie szuka stabilizacji, bo jak ja jest programistą i zarabia więcej niż nie jeden wykopek. Jest też po związku długim. Szuka normalnego faceta. Jak mi opowiada co jej wypisują faceci masakra, umówi się na spotkanie, a potem koleś ją wystawia. To tylko w waszym przegrywowym świecie kobiety są najgorsze.
@daro1: Od zawsze tak było, od kiedy w internecie zaczęły się pojawiać wszelkie "anonse towarzyskie", długo przed Badoo, Facebookiem i w ogóle "stałym łączem". Obstawiam że nawet w gazetach tak było

Mnie tam bardziej martwi, że większość ogłoszeń sugeruje, że ci ludzie nie mają podstaw języka ojczystego :) byłoby mi ciężko się z którąkolwiek dogadać. Zresztą z 10 lat temu próbowałem, porażka.
@daro1: mysle, ze to nawet nie chodzi o to, ze ma cos przeciwko przygodnemu seksowi, tylko jak napisze ze rozwaza albo jest chetna na ons to zleci sie stado beciakow i przegrywow ktorym stanie od samego przeczytania opisu. przy takim opisie chociaz czesc odsieje
@daro1: Wy to sobie uwielbiacie dopisywać własne scenariusze do sytuacji, byle tylko z każdej baby zrobić p0lke XD na tych apkach jest masa osób, część szuka ruchanka, część to przygłupy, a część szuka normalnego stałego związku - to się tyczy zarówno facetów jak i kobiet. Teraz masa osób szuka ONS, więc laska wyraźnie zakomunikowała że interesuje ją co innego, żeby odsiać z wejścia ruchaczy a Ty sobie zdążyłeś historie dopisać że
@daro1: Ale ty jesteś dziwny, obczajasz babki zgaduję 10 lat młodsze od siebie i zamiast się cieszyć, że stawiają sprawę wprost i piszą, że chcą trwałego związku to kombinujesz jak koń pod górkę, że na pewno im chodzi o bycie utrzymanką i jakim prawem śmią śmieć czegokolwiek wymagać od ciebie (tutaj = zaangażowania). I jeszcze pytasz jak rozgryźć tę grupę i co one mają myśli. To nie jest jednorodna masa ludzi,