Wpis z mikrobloga

Sporo kobiet na Badoo ma jedną cechę wspólną, widać to w opisach. Nie szukam przygód, nie szukam seksu, tylko poważny związek. Dotyczy to Pań po 30-tce, nie wiem jak jest z młodszymi. Co one myślą że każdy normalny zdrowy i szanujący siebie facet zwiąże się z taką tylko po to żeby finansować jej życie albo tylko z nią o czymś gadać, a seksem zadowoli się może tylko raz na miesiąc a najlepiej żeby wcale go już nie było? Ja rozumiem że tam jest wiele normalnych kobiet które faktycznie szukają kogoś na stałe i tak samo wielu normalnych mężczyzn którzy też szukają kogoś na stałe. Nie wiem, to spermiarze już tak rozwalili ten rynek że muszą to walić w opisach, czy tylko szukają frajerów bo same mają problemy ze swoim utrzymaniem? Ciekaw jestem ilu desperatów jest skłonnych zaryzykować i na to pójść, godząc się z tym że to Ona ustala wszelkie zasady.

#tinder #badoo #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 65
@lexico: i to nas właśnie różni - ty się lękasz, ja nie. Bo ja wiem, że tak naprawdę (jeśli dobrze ustawisz sprawę finansowo - co się raczej udaje z laskami po 30-tce, a nie młodszymi), to nic wielkiego nie ma do stracenia, nic się strasznego nie może stać
@lexico: No i widzisz, znowu lęk. Dziecko z laską w wieku 20-23 lata? Jak ona ma mieć wtedy pracę, w której będzie jej się opłacało iść na macierzyński? Jak taka dziewczyna ma być psychicznie gotowa na zostanie matką?