Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkminę - teraz dali tego Horizona za darmo, więc sobie pobieram, ale w sumie tylko dla dodatku bo podstawkę już sto lat temu przeszedłem kilka razy na platynowo. No i tutaj się zastanawiam bo ta wersja digitial wygląda zupełnie jakby to była inna gra - w sensie, że nie aktualizuje się ten mój dotychczasowy tylko pobiera na nowo co innego. I po tym przydługim wstępie pytanie - czy jak pobiorę tę wersję digitial to będę miał zainstalowane 2 horizony - 1 digitial, 1 na płytce?
Zostanie mi postęp z podstawki, którą wymaksowałem? Bo chcę tylko ograć dodatek, a nie widzi mi się po raz 3 przechodzić głównego wątku.

#ps4 #playstation4 #playstation #gry #konsole #horizonzerodawn
  • 9
@Deffyx: @Dante27: Dante, nie kłam. Zapisy są kompatybilne jeśli gry są z tego samego regionu:
https://www.wykop.pl/wpis/56991379/ps5-sony-wciaz-zaskakuje-hehe-mam-horizona-na-plyc/
Przeklejam w sumie najważniejszy komentarz:
""Save games from Horizon Zero Dawn are compatible with Horizon Zero Dawn: Complete Edition, but only if both games are from the same region."
Choć teoretycznie tutaj powinien być ten sam region.

Below is a list of title IDs for the standard edition of Horizon Zero Dawn and the