Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@ForFun022: jesteśmy poważnymi politykami. To jest poważna partia XDDD

@Ten_typ_sie_patrzy: to jest typowa lewica niw j generacji, która próbuje do nas przesiąkać z zachodu. Szukanie problemów dupy, to ich specjalizacja.

Aczkolwiek tu się tylko w jednym punkcie z lewakami zgodzę. Należy w większym stopniu regulować to, gdzie mogą paczkomaty być stawiane, ale to zostawiłbym samorządom. Wskazywanie jednak konkretnej firmy gdzie tu zaraz będzie masa kolejnych stawiających i takie ograniczenie to
@tankowiec_lotus: Ale wykopek wyznaje kult #!$%@? i siedzenia cicho, wiec niech będzie jak ma być i morda w kubeł xD


@Kazach_z_Almaty: Po prostu normalni ludzie wyznają kult wygody. Paczkomat na co drugiej ulicy, to po prostu ultra wygoda, a stawiane są i tak przy wątpliwej jakości elewacjach biedronek, żabek czy innych marketów. Po drugie, z punktu widzenia klienta, jaką różnicę robi mi forma zatrudnienia kuriera? Jeśli ceną za postawienie paczkomatów
Problem jest np. z wypychaniem kurierów na samozatrudnienie, które odbiera im prawa pracownicze pod kątem urlopu, L4 czy okresu wypowiedzenia.


@Kazach_z_Almaty: Ach, czyli klasyczne lewicowe uszczęśliwianie na siłę. Nikt oczywiście samych zainteresowanych, czyli kurierów, o zdanie nie pyta.
A większość kurierów jest zadowolona ze współpracy B2B. Po pierwsze mają dzięki temu dużo wyższe zarobki. Po drugie więcej pracy (większa ilość przesyłek) oznacza dla nich większe zarobki. A dobry kurier i tak
@pokustnik: Zawsze mnie bawi argument o "uszczęśliwianiu na siłę" xD Co to ma znaczyć? Że należy bezkrytycznie podchodzić do sytuacji w poszczególnych sektorach rynku pracy, bo tobie się wydaje, że ktoś nie narzeka? Takie głosy dochodzą właśnie od pracowników, którzy sami zwracają się do organizacji politycznych i społecznych o nagłośnienie problemów, jakie oni dostrzegają.

To, że w twoim boomerskim mniemaniu "ja #!$%@?łem mi się podobało i nie narzekałem" nie znaczy, że
@Kazach_z_Almaty: Ale chwila, co Ty pierniczysz w ogóle? XD
Ktoś tym kurierom wybór odebrał czy co? Każdy z nich jakby chciał może iść na etat gdzie indziej. Wolą jednak siedzieć na B2B w firmach kurierskich, bo nigdzie tyle nie zarobią.

A wiesz czemu? Bo dla nich bardziej od urlopu macierzyńskiego (xd) liczą się wysokie zarobki. Często są to ludzie którzy chcą się relatywnie szybko dorobić, a potencjał intelektualny uniemożliwia im zostanie