Wpis z mikrobloga

Jakby mi ktoś powiedział wczoraj, że nasze #4konserwy wykopią na główną z płomieniem fejka, który obalany jest przez miniaturkę tego fejkowego znaleziska, to bym nie uwierzył.

https://www.wykop.pl/link/6073701/nbc-pokazala-zastrzelona-nastolatke-tak-aby-widzowie-nie-widzieli-noza-w-reku

Rozumiecie? LEWAKI Z NBC UKRYŁY NÓŻ W RĘKU!!!!11 A nawet miniaturce dokładnie go widać xD


Oczywiście wejście w linka ze znaleziska i obejrzenie filmiku jeszcze bardziej obala manipulacje dodającego:
- o nożu jest mowa w pierwszych sekundach filmiku
- jest on pokazany w ręku atakującej (a następnie na ziemi)
- jakby tego było mało, to NA PASKU INFORMACYJNYM JAK BYK STOI INFORMACJA O NOŻU.

Przecież to jest poziom takiego zaślepienia, że słów brakuje - masz zdjęcie gdzie nóż widać jak na gołej dłoni, masz podpis, że napastniczka miała nóż w ręku ale wystarczy napisać, że LEWACTWO UKRYŁO NÓŻ W RĘKU i nasze prawaczki stają się tak zaślepione, że dosłownie nie widzą tego co mają przed oczami.

Znalezisko też oczywiście dodane przez tygodniową zielonkę @bigmarjan która dodała 8 znalezisk - wszystkie o "dyskryminacji białych" i krytykujące czarnych. Nikogo chyba nie powinno dziwić, że 6 z nich zostało wykopanych na główną, z czego 3 z płomieniem.

Wołam @Moderacja bo jak zwykle śpicie w robocie.

#neuropa #wykop #moderacjacontent #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #usa
rzep - Jakby mi ktoś powiedział wczoraj, że nasze #4konserwy wykopią na główną z płom...

źródło: comment_1619254124nhLxs1KXxeNAcRtZe90xwE.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@thority:
Kłamałeś, że noża nie widać - nóż widać, a potem żałośnie zacząłeś zmieniać temat, że coś tam wycięto z rozmowy. Weź się już nie ośmieszaj.
  • Odpowiedz
@AntyKuc: fox miał problem z tym, w którym miejscu ucięto video i puszczono strzały oraz że ucięto fragment o nożu z rozmowy telefonicznej. Ja też ten sam problem mam. Nie podoba się to neuropie, oceniam skalę swojego przejęcia tym faktem na mocne 1,3 w skali 0-1200.
  • Odpowiedz
@rzep: Szanowny pan łże. Tak, jest mowa, że kobieta miała w ręku nóż. Tylko sceny i jakość filmu są tak dobrane, że nie widać by go trzymała - w innych relacjach telewizyjnych nie ominięto tego. Dalej nóż znajduje się na chodniku. Sprawia to wrażenie, że kobieta może i miała nóż, ale cios który usiłuje zadać niedoszłej ofierze to tylko uderzenie ręką bo nóż już mógł leżeć.

Ewidentnie cała narracja, cały sposób
  • Odpowiedz
@thority: Autor tamtego znaleziska trochę przeszarżował. Wystarczyłoby opisać znalezisko "jak się robi propagandę" czy "jak się tworzy właściwy przekaz". Dał powód do skoncentrowanego i niewyszukanego ataku. Aż dziw bierze jak zgrana jest neuropa na tym portalu. Aż się człowiek zastanawia czy wszystko stracone.
  • Odpowiedz