Wpis z mikrobloga

Jakby mi ktoś powiedział wczoraj, że nasze #4konserwy wykopią na główną z płomieniem fejka, który obalany jest przez miniaturkę tego fejkowego znaleziska, to bym nie uwierzył.

https://www.wykop.pl/link/6073701/nbc-pokazala-zastrzelona-nastolatke-tak-aby-widzowie-nie-widzieli-noza-w-reku

Rozumiecie? LEWAKI Z NBC UKRYŁY NÓŻ W RĘKU!!!!11 A nawet miniaturce dokładnie go widać xD


Oczywiście wejście w linka ze znaleziska i obejrzenie filmiku jeszcze bardziej obala manipulacje dodającego:
- o nożu jest mowa w pierwszych sekundach filmiku
- jest on pokazany w ręku atakującej (a następnie na ziemi)
- jakby tego było mało, to NA PASKU INFORMACYJNYM JAK BYK STOI INFORMACJA O NOŻU.

Przecież to jest poziom takiego zaślepienia, że słów brakuje - masz zdjęcie gdzie nóż widać jak na gołej dłoni, masz podpis, że napastniczka miała nóż w ręku ale wystarczy napisać, że LEWACTWO UKRYŁO NÓŻ W RĘKU i nasze prawaczki stają się tak zaślepione, że dosłownie nie widzą tego co mają przed oczami.

Znalezisko też oczywiście dodane przez tygodniową zielonkę @bigmarjan która dodała 8 znalezisk - wszystkie o "dyskryminacji białych" i krytykujące czarnych. Nikogo chyba nie powinno dziwić, że 6 z nich zostało wykopanych na główną, z czego 3 z płomieniem.

Wołam @Moderacja bo jak zwykle śpicie w robocie.

#neuropa #wykop #moderacjacontent #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #usa
rzep - Jakby mi ktoś powiedział wczoraj, że nasze #4konserwy wykopią na główną z płom...

źródło: comment_1619254124nhLxs1KXxeNAcRtZe90xwE.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@rzep: widać nóż przez ułamek sekundy; mogli go bardziej wyeksponować. Też mam wrażenie że chcieli pokazać wydarzenie niejasno. I jeśli dobrze słyszę, to mówią, że policjant powiedział, że widział nóż, a nie że miała nóż (może tak jest bardziej profesjonalnie, nie wiem).
  • Odpowiedz