Wpis z mikrobloga

Jakby mi ktoś powiedział wczoraj, że nasze #4konserwy wykopią na główną z płomieniem fejka, który obalany jest przez miniaturkę tego fejkowego znaleziska, to bym nie uwierzył.

https://www.wykop.pl/link/6073701/nbc-pokazala-zastrzelona-nastolatke-tak-aby-widzowie-nie-widzieli-noza-w-reku

Rozumiecie? LEWAKI Z NBC UKRYŁY NÓŻ W RĘKU!!!!11 A nawet miniaturce dokładnie go widać xD


Oczywiście wejście w linka ze znaleziska i obejrzenie filmiku jeszcze bardziej obala manipulacje dodającego:
- o nożu jest mowa w pierwszych sekundach filmiku
- jest on pokazany w ręku atakującej (a następnie na ziemi)
- jakby tego było mało, to NA PASKU INFORMACYJNYM JAK BYK STOI INFORMACJA O NOŻU.

Przecież to jest poziom takiego zaślepienia, że słów brakuje - masz zdjęcie gdzie nóż widać jak na gołej dłoni, masz podpis, że napastniczka miała nóż w ręku ale wystarczy napisać, że LEWACTWO UKRYŁO NÓŻ W RĘKU i nasze prawaczki stają się tak zaślepione, że dosłownie nie widzą tego co mają przed oczami.

Znalezisko też oczywiście dodane przez tygodniową zielonkę @bigmarjan która dodała 8 znalezisk - wszystkie o "dyskryminacji białych" i krytykujące czarnych. Nikogo chyba nie powinno dziwić, że 6 z nich zostało wykopanych na główną, z czego 3 z płomieniem.

Wołam @Moderacja bo jak zwykle śpicie w robocie.

#neuropa #wykop #moderacjacontent #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #usa
rzep - Jakby mi ktoś powiedział wczoraj, że nasze #4konserwy wykopią na główną z płom...

źródło: comment_1619254124nhLxs1KXxeNAcRtZe90xwE.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: Od razu napiszę, że dostrzegłem po prostu intencję autora wykopu, który już jest oznaczony jako 'informacja nieprawdziwa' - uważam, że było nią pokazanie jak robi się propagandę, jak dobiera się słowa i kadry by dość jednoznaczną sytuację rozmydlić. @rzep natarł na znalezisko w najprostszy sposób - pokazał, że te niewyraźny zlepek pikseli to w zasadzie jest nóż. Faktycznie. Jeśli się wie czego i gdzie szukać to znajdzie się ten nóż.
  • Odpowiedz
@thority:

Dlaczego kłamiesz? NBC Nightly News deceptively edited the 911 call to leave out the part where the caller says a girl was "trying to stab us


Dlaczego ty kłamiesz? NBC nic nie "wycięło". Użyli po prostu innego fragmentu nagrania niż CBS. O wycięcu można by mówić, gdyby puścili całe nagranie i wycięli z niego fragment o nożu.

Dosłownie parę sekund wcześniej prowadzący program mówi, że, zgodnie z oświadczeniem policji, dziewczyna
  • Odpowiedz
oho jak Monki sobie z nozem lata i ja prawidłowo zastrzelili to zamykasz morde.


@AkyszLewusie: Że co? Twój argument przeciwko mnie to to, że nie krytykuje policji za prawidłowe użycie noża? xDDD

Po 2 juz widze jak w tvp zrobili by taka zabawe kadrem to pierwszy bys uruchomil skowyt (i słusznie).


Przecież NBC nic nie zrobiło z kadrem. Puścili ten sam film co inni.
  • Odpowiedz
@rzep:

Użyli po prostu innego fragmentu nagrania niż CBS

xD takiego zupełnie innego xDxD
Co wy tam na tej lewicy w głowach macie....
Wycięli fragment audio, zrobili stopklatkę na wygodnym momencie tak by murzyńskie babsko wyszło lepiej, dopóki się do tego nie odniesiesz to dyskusja nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Okcydent:

Szanowny pan łże. Tak, jest mowa, że kobieta miała w ręku nóż. Tylko sceny i jakość filmu są tak dobrane, że nie widać by go trzymała - w innych relacjach telewizyjnych nie ominięto tego.


Jak nie widać? Oglądasz filmik z małej kamerki, zripowany z tv, wgrany na twittera (który też kompresuje). Dokładnie taką samą jakość mają inne filmy.

Oczywiście, że widać nóż na materiale NBC, dlaczego kłamiesz?

Dalej nóż znajduje
  • Odpowiedz
xD takiego zupełnie innego xDxD Co wy tam na tej lewicy w głowach macie....


@thority: No innego. Żadna stacja nie puściła całego połączenia na 911. Wszyscy wycieli sekundowe kawałki. I jak napisałem - parę sekund wcześniej prowadzący mówi, że dziewczyna groziła innym nożem, czyli dokładnie to co jest w tym nagraniu.

Wycięli fragment audio, zrobili stopklatkę na wygodnym momencie tak by murzyńskie babsko wyszło lepiej, dopóki się do tego nie odniesiesz
  • Odpowiedz
@rzep: no przecież typie masz tam (...) właśnie na fragmencie, że dzwoniąca mówi o nożu.
Dlaczego zakłamujesz rzeczywistość? To nie discord neuropy, nikt ci tu przyklaskiwać nie będzie.

Doskonale wiesz, czego się uczepił gość i fox, ucięcie na wygodnym fragmencie, ucięcie rozmowy telefonicznej, rozumiem, założyłeś sobie tezę, zwołałeś klakierów, a tu zonk.
  • Odpowiedz
Od razu napiszę, że dostrzegłem po prostu intencję autora wykopu, który już jest oznaczony jako 'informacja nieprawdziwa' - uważam, że było nią pokazanie jak robi się propagandę, jak dobiera się słowa i kadry by dość jednoznaczną sytuację rozmydlić.


"Intencje autora" - jak już Ci napisałem wyżej - autor znaleziska łgał i zmyślił opis. NBC ani nie usunęło noża ani nie pokazała go tylko leżącego na ulicy.

natarł na znalezisko w najprostszy sposób
  • Odpowiedz
no przecież typie masz tam (...) właśnie na fragmencie, że dzwoniąca mówi o nożu.


Nie, tam gdzie jest (...) nie ma mowy o nożu.

Dlaczego zakłamujesz rzeczywistość? To nie discord neuropy, nikt ci tu przyklaskiwać nie będzie.


To ty kłamiesz w każdy komentarzu.

Doskonale wiesz, czego się uczepił gość i fox, ucięcie na wygodnym fragmencie, ucięcie rozmowy telefonicznej, rozumiem, założyłeś sobie tezę, zwołałeś klakierów, a tu zonk.


@thority: Powtórzę, JAKIM WYGODNYM
  • Odpowiedz
@rzep: jest mowa o nożu, dzwoniąca mówi, że ktoś chce dźgnąć.
Po co to wycinać, wytłumacz.
Stopklatka jaka jest każdy widzi, mnie nawet bawi jak chcesz tu blm wybielać, nomen omen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
masz jakiś link do tego filmu? chętnie sobie obejrzę


@Lutniczek: To jest filmik, gdzie wg #4konserwy nie widać noża.

Zwracam uwagę, że to jest dokładnie ten sam filmik, z którego korzystają inne stacje TV.
  • Odpowiedz
jest mowa o nożu, dzwoniąca mówi, że ktoś chce dźgnąć.

Po co to wycinać, wytłumacz.


@thority: Po co powtarzać, skoro parę sekund wcześniej dokładnie to mówi prowadzący? Samo nagranie z 911 trochę trwa i każda TV używała tylko króciutkiego fragmentu.

NBC nic nie wycięła, użyli innego niż CBS. W żaden sposób nie zmienia to odbioru materiału, gdzie o nożu jest mowa nonstop i nikt nie ukrywa, że nastolatka go użyła.

Stopklatka
  • Odpowiedz