Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski rok temu stracił pracę. Zawsze interesował się grami i postanowił, że zacznie streamować xddd. Po roku zajmowania się wyłącznie tym ogląda go jakieś 60 dzieciaków, a typ nadal myśli, że zrobi wielka karierę i będzie trzepał na tym hajs. Nie wiem jak mu wybić to z głowy, chciałabym, żeby poszedł do jakiejkolwiek pracy, bo utrzymujemy się tylko z mojej pensji, po zapłaceniu mieszkania i kupieniu jedzenia nie zostaje nam nic, a jego radą na to jest „może twoi rodzice nam pożyczą”. Niestety, jego zdaniem w sklepie pracował nie będzie, bo ma prawie 30 lat i to poniżej jego ambicji. Nie chce go zostawiać, ale coraz częściej o tym myśle. Jak mu przemówić do rozumu.

#niebieskiepaski #zwiazki trochę tez #twitch

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6083e4b3274de8000a9a2497
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 125
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja Ci powiem tak. Gość jest niepoważny. Poważny typ myśli o tym żeby zabezpieczyć przede wszystkim siebie i swoją rodzinę. Nieważne czy to kasa z karty kredytowej czy z debetowej, ma starczyć na wszystko. Liczy się cash flow. Pomyśl dziewczyno co on Ci zagwarantuje jak zajdziesz w ciąże? Zaopiekuje się Tobą? Wątpie. Zagwarantuje dom/mieszkanie? Też wątpię. Z miłości się wyżyć nie da, z resztą sama widzisz że to nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale szanuję. Albo alfa albo chad. Albo to i to. Patrzcie beciaki jak to się robi. Siedzi w domu, gra w gierki a różowa w zębach przynosi wypłatę. A wy co cucki? Znowu trzeba kupić drogi prezent żeby raz na miesiąc udostępniła szpary? xD Nawet mi was nie żal xD
  • Odpowiedz
OP: Chciałam się tylko odnieść do komentarzy sugerujących, że mi zależy tylko na pieniądzach i będę żałować jak coś osiągnie w tym. Ok, tylko ja mam rachunki do zapłacenia już teraz, mamy dług u właścicielki mieszkania, bo była niedopłata za media, na razie darowała nam bo pokrywa to kaucja, ale co dalej. Bywały miesiące, kiedy do mojej wypłaty jeszcze dwa tygodnie, a my już nie mamy co i za co jeść
  • Odpowiedz
RzeczywistaProgramistka: @AnonimoweMirkoWyznania: powiedz, że jeśli będzie dalej streamował na Twitchu to ty zaczniesz streamować na chaturbate ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż ostatnio granica między serwisami jest coraz mniejsza.

W najgorszym przypadku podreperujesz budżet domowy, a może za radą innych osób zaczniecie wspólne streamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wybór platformy należy do was.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
jl: 1 rok już to trwa? cierpliwa i wyrozumiała jesteś.
Niestety tylko terapia szokowa może pomóc: np. w 3 mies. ma zacząć zarabiać, inaczej koniec. A podział obowiązków domowych na pół od razu.
Chociaż tak po prawdzie to sorry, słabo to widzę.

PS. Znałem podobny przypadek, skończyło się rozstaniem (facet grał, coś tam robił w domu, ale nie pracował ani za bardzo nie dbał o związek).

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
BiałyMorderca: @Tygrysia_Lilia: Ona nie jest z "bezrobotnym typem" tylko ze swoją potencjalnie przyszłą połówką na całe życie. Na miłość jest się "na dobre i na złe" i wspiera się partnera, a nie ucieka od problemów jak najgorsze k**wisko, które jest tylko z kimś do czasu, gdy "jest stabilnie i dobrze".

OPko, jeśli jeszcze tego nie robisz to zacznij od czasu do czasu "pojawiać się" na tych strimkach, na razie tylko
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
BiałyMorderca: @Tygrysia_Lilia: Ona nie jest z "bezrobotnym typem" tylko ze swoją potencjalnie przyszłą połówką na całe życie. Na miłość jest się "na dobre i na złe" i wspiera się partnera, a nie ucieka od problemów jak najgorsze k**wisko, które jest tylko z kimś do czasu, gdy "jest stabilnie i dobrze".


OPko, jeśli jeszcze tego nie robisz to zacznij od czasu do czasu "pojawiać się" na tych strimkach, na razie tylko wtrącając
  • Odpowiedz