Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski rok temu stracił pracę. Zawsze interesował się grami i postanowił, że zacznie streamować xddd. Po roku zajmowania się wyłącznie tym ogląda go jakieś 60 dzieciaków, a typ nadal myśli, że zrobi wielka karierę i będzie trzepał na tym hajs. Nie wiem jak mu wybić to z głowy, chciałabym, żeby poszedł do jakiejkolwiek pracy, bo utrzymujemy się tylko z mojej pensji, po zapłaceniu mieszkania i kupieniu jedzenia nie zostaje nam nic, a jego radą na to jest „może twoi rodzice nam pożyczą”. Niestety, jego zdaniem w sklepie pracował nie będzie, bo ma prawie 30 lat i to poniżej jego ambicji. Nie chce go zostawiać, ale coraz częściej o tym myśle. Jak mu przemówić do rozumu.

#niebieskiepaski #zwiazki trochę tez #twitch

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6083e4b3274de8000a9a2497
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 125
  • Odpowiedz
  • 22
Weź się nie daj podpuszczać tutaj co niektórym, którzy sugerują, że będziesz okrutną osobą zostawiając go, bo patrzysz tylko na hajs. To tak idealnie pasuje do narracji wielu wykopków, którzy nienawidzą kobiet. Cokolwiek by nie zrobiły. To nie ma znaczenia czy jesteś kobietą i utrzymujesz faceta, który nagrywa jakieś filmy o gierkach, czy byłabyś facetem, który utrzymuje laskę nagrywającą filmy o kosmetykach. Pewnie, że zdarza się, że facet utrzymuje "księżniczkę", która nic
  • Odpowiedz
  • 0
Ilu streamerów naszym kraju może wyciągnąć chociaż minimalną krajową z twitcha?


@WyrobCzekoladopodobny Nie znam dokładnych liczb jakie kto wyciąga. Niektórzy pokazują licznik subskrybcji, to można sobie policzyć mniej więcej na zasadzie, że bierzesz najtańszego suba tier1 za 5 euro, którego mnożysz przez liczbę wykupionych subskrybcji u strimera i dzielisz przez 50%, bo tyle kasy zabiera twitch od suba. Tak wyliczysz minimalny zarobek, bo jeszcze dochodzą różne formy dotacji, których nie da się
  • Odpowiedz
Ja znam kupe rodzin w ktorej chlop pracuje a kobieta mysli ze zrobi niezly interes szyjac lalki lub malujac kolezankom paznokietki.... Dodge this
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sargento: no dla jednego po roku jest tak samo, dla innego po miesiącu stajesz się Dejvidem Tibijskim Zadymiarzem i w wieku lat 15? (na tyle wygląda) masz więcej siana z robienia salt w pokoju niż po 5 latach uczciwej pracy w januszexie.
  • Odpowiedz
Dałam mu rok, przez rok nas utrzymuję, gotuję, sprzątam, o jest chyba sporo czasu i wsparcia?

@AnonimoweMirkoWyznania:
Szacun, ze tyle wytrzymałaś, bo to dla mnie absurd.
Przez rok kanał to można sobie rozkręcać po pracy. Ile on siedzi na tych kanałach, 15h dziennie, że nie może iśc do pracy + po pracy "rozkręcanie".
Szczerze, to go kopnij w dupę, bo już widze skrzywione podejście do życia, po tym tekście, że on
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jimmyF: rozwinę w osobnym wątku, czekam na uprawomocnienie się wyroku, który teoretycznie zapadnie 18 maja, ale drugą sprawę przesuwano już raz więc nie wiem czy to będzie w tamtym czasie. Polskie sądy to cyrk, koleś się nawet przyznał, a sprawa trwa.
Chcesz info to chodź na PW.
  • Odpowiedz