Wpis z mikrobloga

@RichTheBombel: Biznesy padają, ludzie od szczepionek giną, tracą prace, wpadają w depresję, a tvpis o temacie, który był na czasie dwa lata temu, jeszcze mało tego artystów stawiają na jednej półce z jakimś człowiekiem z workiem na łbie co wykorzystuje chore osoby, masakra jakaś... Co to za świat, co to za Polska...
  • Odpowiedz
@Glozzz: tak bo Ty jesteś mądrzejszy i wszechwiedzący od biegłych sądowych, psychiatrów, organów ścigania i sądów. Obejrzyj uwagę całość o mnie, a się dowiesz, bo z flustracji do mnie wymyślasz historię i bzdury nieprawdziwe idź dalej siedzieć na discordach z ludźmi pokroju @decadence który was okłamuje i mitoman wymyśla historię przedstawia się za kogoś kim nie jest xDDD
  • Odpowiedz
  • 3
@Rafatus69 Rututusie, może nie jestem mądrzejszy od organów ścigania czy biegłych sądowych ale powiedz mi jakie historię wymyślam z tej całej frustracji? Że biłeś się z Marlenką czy może że znęcałeś się nad nią psychicznie? Przecież wszyscy to widzieli. Twoje wyparcie jest na niesamowitym poziomie.
  • Odpowiedz
@Rafatus69:

serio, dalej w groźby idziesz? czy ty jestes az takim kamikadze? ;-)

po co klamiesz, przeciez nie wiesz jak wygladam :D

no dobra, wszyscy doskonale wiemy, ze przez minimum 2 lata na swoich strimach biles, wyzywales i plules na wyraznie opozniona intelektualnie dziewczyne (to widac golym okiem, twoje wyparcie w tym momencie serio niedobrze swiadczy o twoim stanie psychicznym)

teraz jest glosna akcja z kamerzysta, ciebie dzis pokazywali w telewizji
  • Odpowiedz
@decadence: Nie ma najmniejszego sensu prowadzić jakiekolwiek dyskusje z tym gościem. To jest tak jakby się chciało wytłumaczyć chomikowi zasady działania sieci komórkowych. Nie da rady i tyle. Do niego nic nie dociera.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Hahahah, gościu, dno pokładów żenady przebiłeś już dawno temu. Teraz widzę, że swoimi wpisami próbujesz osiągnąć i szczyt żałości. Jesteś do tego stopnia intelektualnie wypaczony, że aż obrzydliwy, co udowadniasz w co drugim nabazgrolonym przez siebie zdaniu ;D
  • Odpowiedz