Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dziarskiluj: ale zauwazyliscie, ze to sie dzieje praktycznie z kazdym gosciem w necie? xD na poczatku robi sobie beke, dobry content itp itd zaczyna robic sie popularny to ta osoba zaczyna myslec, ze ma na cos wplyw i robi sie opiniotworczy w roznych aspektach zycia xD i nie dosc, ze on tak sobie mysli i sie w tym utwierdza, to jeszcze "jego" fani mu przyklaskuja i bum- mamy kolejnego gownoeksperta xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bajerka: w sumie to możesz mieć rację, ale i tak ogląda go ta część osób, która już siedzi w tych poglądach i tylko się kiszą wzajemnie w nienawiści i zamykają na dialog pogłębiając wojnę polsko-polską. Jest tam coś konstruktywnego w tych jego wypowiedziach, jakieś pomysły na zmianę i próbę porozumienia?

@welin: jaka zmianę powiedz? Jak ruszyć ten polityczny beton
Wiele osób nie ogląda wiadomości, nie czyta informacji ale ogląda w necie takie osoby, przegląda tik tok i często z takich źródeł czerpie info. Mam w pracy takiego 23latka i nawet dzisiaj jak przyszedł to do mnie: widziałeś nowy filmik od dzikiego? Dziki po prostu w swój sposób komentuje. Jak widać sporej grupie to się podoba. Nie jestem jego fanem ale przyznaje, że czasem włączę posłuchać jak mi się wyświetli w podpowiedziach.
@Dziarskiluj: Tacy ludzie, jak na ironię, potrafią mieć stały pogląd na dany temat w przeciwieństwie do jakichś profesorów medycyny, doktorów, którzy nawet na temat głupiej maseczki potrafią zmieniać zdanie kilka razy w ciągu roku xD

Mój ulubiony mem z tym człowiekiem, zawsze mam beke z tych ameb co go oglądają xD


Jesteś lewakiem, bo trzeba tępić to co się odjebuuuuuje w tych chorym kraju na każdy możliwy sposób.
Tylko ameby mają z tym problemem, #takaprawda