Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

na #!$%@? te wszystkie idiotki siedza w tych basenikach


@Podlaski_warmianin: bo twitch zabrania swiecenia cyckami chyba, ze stroj adekwatny do tego, co robai. Dlatego nie mozesz w bikini grac, ale na basenie juz mozesz, woec siedza na basenie. Takie tam omijanie regulaminu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xGreatx: Bo wtedy byście się tak nie ekscytowali, że pół cyca pokazała i kasę na tym robi, zamiast zrobić bojkot to jeszcze reklamę jej robicie i desperatów naganiacie. Jej potencjalni klienci nie widzą uszczypliwego podpisu tylko cyca i dupę, więc codzienne promowanie jej przynosi odwrotny efekt, bo Twitch coś z nimi zrobi dopiero jak przestaną się klikać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pollyanna: wydaje mi się że spermiarzom zwyczajnie brakuje odwagi. Normalny facet ma swoją godność, ja bym w życiu nie poszedł na dziwki/ nie dawał żadnych donejtów jakimś szlaufom w internecie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xGreatx: Nadal nie rozumiem czemu reklamuje się tutaj te laski zamiast promować pogląd, że Twitch nie jest już miejscem przyjaznym dzieciom? Że coraz więcej jest treści erotycznych/dla dorosłych? Może jak ubędzie im dzieciaków coś z tym zrobią ¯\_(ツ)_/¯
Nigdy nie winie tych lasek, winie ich "klientów" xD


@niochland: Dużo ostatnio o tym myślałem. Przez cały czas miałem zdanie tożsame z Twoim, jednak potem zacząłem dochodzic do innego wniosku.

Ale napisze jutro do jakiego bo znowu siedziałem do 5:40 :/ musze spać