Wpis z mikrobloga

Cześć,

Mam szybkie pytanie. Zostałem oszukany przez doradce/pośrednika kredytowego. Dostarczyłem wszystkie dokumenty pośrednikowi żeby złożył wnioski kredytowe do 3 banków. ING i MIllennium gdzie oferta była najlepsza i PKO BP gdzie najszybciej przyznają kredyt i jest dość pewny.

Dzisiaj po prawie miesiącu dowiedziałem się od banków że w Millenium został złożony tylko wniosek bez dostarczenia dokumentów a w PKO BP nawet wniosek nie został złożony. Jedynie do ING został dostarczony komplet dokumentów. (Pewnie tam ma największą prowizję).

Gdzie mogę zgłosić jakieś zażalenie lub ogólnie kręcić aferę. Pośrednik podpięty jest pod NOTUSA.

#kredythipoteczny
  • 13
@KromkaMistrz: Tak rozmawiałem, w zaparte idzie że wszystko składał (Nie informowałem go że dzwoniłem po bankach). Mówił że w millenium to on anulował wniosek bo w ING dostałem ngeatywną decyzję i BM to widzi i też mi da negata. Jak będę miał dwa negaty to nawet PKO BP mi nie da pozytywne j decyzji.

Jest możliwość że bank widzi że inny wystawił negatywną decyzję?

Dodatkowo ING dał mi negatywna decyzję przez
@Filipek50: cooo? Skąd Ty wytrzasnąłeś tego pośrednika? To mało kompetentna osoba.
Jakbyś chciał to Ci moge polecic mojego człowieka z Krakowa z Notusa, z którym na co dzień współpracuje - bo to co opowiadasz to mi się w głowie nie mieści.
@Filipek50: i oczywiście nie napiszesz publicznie co to za doradca, żeby ktoś inny się nie naciął, mimo że masz dowody że cię w #!$%@? zrobił. i tak to się powoli kręci #!$%@? i złodziejstwo w tym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)