Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Ciekawe czy Kondzio wpadnie kiedys na tag pozamykać mordy wykopka, tak jak kiedys Seba Kot. Gosc wydaje sie byc wporzadku, nie gwiazdorzy i ma w sobie sporo pokory, fajnie sie ogląda jego relacje. Jako pierwszy Polak mial szanse zrobic tonę w totalu, a z tego co tu widze, to wykopki plują jadem i #!$%@? sie, bo ich zdaniem wali wiecej towaru niz mowi na filmikach. Nawet nigdy by mi do
@maniek74: chyba wykop raczej jest zgodny, że przy siadach sędziowie dali ciała i faktycznie go ograbili z tych 4 stów, ale za to z kolei wykopki mają wątpliwości (wydaje się, że nawet słuszne) do zaliczonego wyciskania, no i chyba też do ciągów.
@vostok: Poczytaj sobie wysrywy wykopowych asów z dzisiaj, którzy rozprawiają nad tym, co wali, ile wali, analizują jego filmiki pod tym kątem i #!$%@? sie do tego, ze według nich, dawki sa inne, środków leci wiecej, a Kondzio to kłamca i farmazoniarz
Poczytaj sobie wysrywy wykopowych asów z dzisiaj, którzy rozprawiają nad tym, co wali, ile wali,


@maniek74: to muszę doczytać, nie śledzę mikrokoksów aż tak wnikliwie :)
@maniek74: Ale jak piszesz o mnie to zawołaj...

Jak plują Ci w twarz to mówisz że deszcz pada? Bo dla mnie takie gadki, ewidentne kłamstwa i robienie #!$%@? z logiki, na filmikach Konrada to właśnie plucie w twarz i brak szacunku dla odbiorcy. Jak tobie takie standardy odpowiadają, no cóż, mi nie.

Gosc wydaje sie byc wporzadku, nie gwiazdorzy i ma w sobie sporo pokory


WYDAJE, słowo klucz :) Ale o
W zupełności wystarczy deklaracja natural/bomba i tyle w temacie


@maniek74: I tu się z tobą zgadzam, i nie byłoby żadnej dyskusji, mógłby sobie walić mało,dużo średnio, nie ważne.

Ale jak gość, za każdym razem mówi że wali co innego, za każdym razem w innych dawkach, mówi że robi odblok, ALE NIE MOŻE GO ROBIĆ, bo dopiero co był na dece/trenie (więc odblok to dopiero gdzieś za miesiąc+ może próbować robić)...
Za
@DywanTv: #!$%@?, to co sie #!$%@? na tym tagu i w polskim trojboistycznym yt to jest #!$%@? dla mnie jakas abstrakcja. Zupelnie jak z tego dowcipu o polakach w piekle.
Zamiast wspierac #!$%@? kogos kto wychodzi przed szereg, ma talent i predyspozycje 1 na milion to znajda sie ZAWSZE i w kazdej dyscyplinie jakies #!$%@? janusze ktorym cos nie bedzie odpowiadac.
Zamiast #!$%@? wspierac chlopa, dopingowac mu, albo przynajmniej mu nie
@Mastah1: Widać że ty jesteś jednak taki głupi i nie udajesz.

Zamiast #!$%@? wspierac chlopa, dopingowac mu, albo przynajmniej mu nie przeszkadzac to znajdzie sie jakis zawsze cymbal ktory ma do dorzucenia swoje #!$%@? 5 groszy.


Dopingować? Kogoś takiego? Kto nie ma odrobiny przyzwoitości? Przepraszam bardzo ja takich standardów NIE WYZNAJE I SIĘ NA NIE NIE GODZĘ.

Ja nie łapię za słówka nie czepiam się szczegółów.... Tylko widzę EWIDENTNE nieścisłości, błędy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mastah1: Przecież tu chyba 99% mu dopingowało nawet @IntruderXXL a, że niektórzy krytykowali jego metody to inna sprawa, no ale w końcu jeszcze mamy wolność słowa, czy może już nie można dyskutować?
No cóż to na pewno wina krytykujących go na tagu, że nie zrobił 1000+.
Po prostu postawił wszytko na jedną kartę, nie udało się, miejmy nadzieję, że wyciągnie z tej przygody wnioski i wróci silniejszy.