Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jaka akcja, co się właśnie #!$%@?ło to ja nawet nie XD jestem geniuszem zła

Jechałem sobie właśnie od klienta w mieście i dojechałem do skrzyżowania równorzędnego na jakimś osiedlu domków jednorodzinnych. Moim oczom po lewej stronie ukazał się samochód WORD z charakterystycznym napisem "EGZAMIN". Za kierownicą młoda dziewczyna, na oko jakieś 19-20 lat. Nie jestem psychologiem, ale wydawało mi się, że jest bardzo spięta i zestresowana. Już miałem ruszać, kiedy dotarło do mnie, że to laska z mojej okolicy. Typowa Julka, która spamuje w necie jakimiś wysrywami dotyczącymi kapitalistycznego ucisku, feminizmu, weganizmu, queer i innych bzdur. Podczas Strajku Kobiet wysmarowała jeden z pomników czerwoną farbą.

W mojej głowie narodził się więc świetny plan. Puściłem jej długie światła i pokazałem ruch ręką, żeby ją puścić, po czym włączyłem awaryjki i udawałem, że coś grzebie w aucie. Laska spojrzała się na swojego egzaminatora, po czym zaczęli coś gadać i facet kiwnął głową. Dziewczę już zaczęło ruszać, a wtedy ja wrzuciłem jedynkę i z piskiem opon #!$%@?łem się na skrzyżowanie, co poskutkowało twardym STOP, a więc interwencją egzaminatora XDDD Kiedy przejechałem skrzyżowanie, zauważyłem, że facet wysiadł z samochodu i coś do mnie krzyczy, ale już nie bardzo mnie to obchodziło.

Właśnie wbijam sobie na jej profil, post sprzed kilku minut i przeczytałem gównoburzę o szowinistycznym chamie, który oblał jej egzamin nie z jej winy, bo ma uprzedzenia do kobiet i w ogóle powinny być regulacje, że mężczyzna nie może egzaminować kobiety i ten gnój na skrzyżowaniu pewnie był podstawiony przez faszystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#prawojazdy #heheszki #bekaztwitterowychjulek #bekazpodludzi #p0lka #bekazlewactwa #lolcontent #chwalesie
  • 21