Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sargento: a co dokładnie masz na myśli? Jeśli chodzi o drogi to lipka trochę bo w większości te drogi w okolicy to syf. Krajówka odpada ze względu na duży ruch i brak pobocza. Jedynie wojewódzka Na Stryków i potem albo na Ozorków, albo potem Głowno- Łowicz gdzie jest świetna droga z szerokim poboczem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@STRawny: Dumny jesteś z siebie? Jakbym wrzucił do swojego roweru silnik od Frani to też bym tyle wycisnął. Przy silniku 229W trzeba w ogóle kręcić czy wystarczy się skupić i kręcić kierownicą? O ile kierownicą to coś można nazwać.
Nie rozumiem takich wpisów, taguj inaczej np. #elektrojazda bo odbierasz smak sportu dla czystych chłopaków z tagu #szosa.
Aha, do jazdy na takim "rowerze" wymagane są uprawnienia SEP?
Pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motoinzyniere: Yhy z nóg, moze z czoła? A to coś pod licznikiem to wcale nie akumulator zasilania silnika, rurka pewnie do uzupełniania elektrolitu.
Idźcie ładować akumulatory bo jutro kolejny 'wyczerpujący' trening.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bramborr: akurat ten system od profile design jest średni, największy plus to pojemność, mimo to ma tendencję do kapania w związku z tym nie wlewam tam żadnych izotonikow, elektrolitow tylko czystą wodę. Elektrolity lecą do bidonow, druga sprawa to łatwiej je umyć
@jefedecocina: Waga w okolicach 80 kg (79,4 - 80,6) - zależy jak kichy napchane. Wzrost 185
nie jestem w stanie odpowiedzieć CI konkretnie jakie waty przy 40km/h - moje tereny są pagórkowate i na tej trasie patrząc na wykresy nie mam ładnej miarodajnej prostej (tak aby wykluczyć wpływ wcześniejszej górki) - spróbuję przetestować na innej trasie, zwrócę też uwagę podczas treningów. Popołudniowa jazda miała też to, że w jedną stronę było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@STRawny: dzięki za dłuższe wyjaśnienie. Najzwyczajniej byłem ciekawy, 230w to nie jest mało ale przy naszej wadze (również 80) nie daje jakiś wielkich prędkości. Życzę dużych watów i dobrych bezpiecznych dróg niedaleko domu :D