Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Właśnie dostałam wiadomości od sklepu z okularami Oakley z korekcją, minimalna cena za paskudztwa to 1200zł, a za jawbreakery (które tez cudowne nie są) już 1800zł.
Dodatkowo sutro (pic rel, najładniejsze okulary kolarskie imo) nie mogą zrobić korekcji xD.
Wada to -5, ale jeszcze astygmatyzm i wychodzi -4 dioptrii.
Zna ktoś jakieś okulary do 500zł i nie zaciemniają (w gorszych warunkach nic nie widzę xD), ale nie są przezroczyste. Czyli w skrócie coś jak prizmy w oakleyach.
#szosa #okulary #kolarstwo #rower #rowery
NoNameNoIdeaNoLife - Właśnie dostałam wiadomości od sklepu z okularami Oakley z korek...

źródło: comment_1619806709XMsAJVPtAWhzEYFfwYqcZm.jpg

Pobierz
  • 28
@NoNameNoIdeaNoLife: może inaczej - na Ali jest opór okularów, zwykłe, z wymiennymi szkłami, też z fotochromami, do wyboru do koloru. Ze 100zł ci jeszcze resztę wydadzą. Do tego prawie każde są z oprawkami do wstawienia korekcyjnych. Rozważałeś taką opcję?
zawsze polecam taką nietypową dla roweru markę, ceny mają ludzkie, może ten segment Cię zainterere: https://arcticawarszawa.pl/okulary-korekcyjne-z-ramka


@AbaddonLincoln: @NoNameNoIdeaNoLife od 4 lat używam jednego z ich modeli i jedyne co się z nimi stało to guma na zausznikach popękała od potu, ale walić to, nie przeszkadza w jeździe xD Płaciłem za nie o ile dobrze pamiętam niespełna 200 zł + ok. 100 za wstawienie szkieł korekcyjnych.
PrzekliniakCQ - > zawsze polecam taką nietypową dla roweru markę, ceny mają ludzkie, ...

źródło: comment_1619821988EL7hvAGmYWaf22eYTNT9aP.jpg

Pobierz