Wpis z mikrobloga

#epapierosy
Słyszycie ten dźwięk? To dźwięk pękających dup
Przyszedł dzień kiedy stawka akcyzowa poszła w górę i miejmy nadzieję zmiecie z planszy większość branży.
Zdychaj branżo która byłaś jednym wielkim rakiem.
  • 14
via Android
  • 2
@rsnake tak na szybko. Traktowanie klienta jak bankomatu przez chore ceny np. na płyny które jakościowo były dnem i wmawianie że to coś super. Sprzęt jedynie taki na którym można przywalić największą marzę przez co najlepiej sprzedają się w Polsce smoki. I najważniejsze, to ci najbardziej mnie boli. Ciche przyzwolenie na używanie efajek wśród dzieci. W sklepie oczywiście zakaz, a ten sam dopiero l sklep prowadzi sobie na FB grupę w której
@ak44: Powiedz czy moglbys poradzić jakieś rozwiązanie dla takiego klienta jak ja - trochę mniej świadomego w zakresie całego syfu o czym mowisz (a może bardziej nie mającego czasu na zastanowienie się nad tym) w obliczu akcyzy?
Nie ukrywam że ja kupowałem mono truskowkę, pomarańczę, grejfrut, czarną porzeczkę i do premixa 40 ml dolewałem 10 ml shota o mocy 9mg. W ten sposob otrzymywalem 50 ml płynu za ok 24 złote.
via Android
  • 0
@rsnake tak jak wyżej, zagranica. Zamawiasz sobie nikotynę z nic huba. Przy Twoim zużyciu 200ml starczy na rok. Wysyłka jest droga, ale zawsze można się z kimś dogadać. Sam zamawiam na dniach.
Płyny? Wchodzisz na vape club UK i szukasz po recenzjach czegoś co ci pasuje. Przyjdą to zobaczysz jak naprawdę powinien smakować dobry płyn. Za 100ml place 14 funtów co w porównaniu ze starymi cenami u nas nie jest niczym drogim,