Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki z #lego , ma ktoś z Was zestaw Boost 17101? Czy tam w aplikacji jest możliwość zaprogramowania czegoś co stworzy się samemu, czy tylko gotowe zestawy z pudełka?
  • 8
Czy tam w aplikacji jest możliwość zaprogramowania czegoś co stworzy się samemu, czy tylko gotowe zestawy z pudełka?


@Jack0wy: Z tego co wiem na te wszystkie kontrolery lego od zawsze była możliwość programowania i wrzucania własnych programów i to bez korzystania z oficjalnych narzędzi. Nawet w c można było sobie kod pisać pod linuksem.

Zresztą chyba taka też jest idea tych boost i poprzedników by zachęcić ludzi do kreowania własnych pomysłów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013:

Zresztą chyba taka też jest idea tych boost i poprzedników by zachęcić ludzi do kreowania własnych pomysłów.


Taka właśnie mam nadzieję ale nigdzie nie mam jednoznacznej odpowiedzi, a w aplikacji jak nie mam się z czym połączyć to nic nie sprawdzę.
@Jack0wy: Mam to. Jest możliwość programowania samemu. Nie ma za bardzo do tego dokumentacji. Jak coś to pisz, bo trzeba się nagrzebać, żeby niektóre rzeczy znaleźć.

Z tego co wiem na te wszystkie kontrolery lego od zawsze była możliwość programowania i wrzucania własnych programów


@Kryspin013: Control+ dość długo nie miał oficjalnie takiej możliwości.